TS Kuźnia Martex Rybnik – KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 (zaległe spotkanie)
- Lasota Mateusz – Korzec Przemysław 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 4:11)
- Zwoliński Mariusz – Rolak Jarosław 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 11:5)
- Lasota Mateusz – Rolak Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
- Zwoliński Mariusz – Korzec Przemysław 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 4:11)
- Prudel Leszek – Struś Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
- Lasota Marcin – Lojtek Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 4:11)
- Prudel Leszek – Wrześniak Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
- Lasota Marcin – Struś Piotr 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:9)
- Zwoliński Mariusz / Lasota Mateusz – Korzec Przemysław / Struś Piotr 3:2 (8:11, 13:11, 4:11, 11:8, 11:3)
- Prudel Leszek / Lasota Marcin – Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:5)
MUKS Jedynka Pszów – LKS Lesznianka Leszna Górna 7:3
- Kowol Marek – Ostachowski Piotr 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 10:12)
- Święcicki Szymon – Dytko Dawid 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:5)
- Kowol Marek – Dytko Dawid 3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 11:5 )
- Święcicki Szymon – Ostachowski Piotr 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11)
- Kempa Mateusz – Walarus Dariusz 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 11:2)
- Borek Łukasz – Libiszewski Grzegorz 3:1 (11:9, 11:9 5:11, 11:3)
- Kempa Mateusz – Libiszewski Grzegorz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
- Borek Łukasz – Walarus Dariusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
- Kowol Marek / Borek Kamil – Dytko Dawid / Walarus Dariusz 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 13:11)
- Święcicki Szymon / Kempa Mateusz – Ostachowski Piotr / Libiszewski Grzegorz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
KS Orthomedyk Spin Częstochowa – KS Naprzód Borucin 4:6
- Struś Piotr – Eliasz Adrian 0:3 (10:12, 3:11, 5:11)
- Korzec Przemysław – Szołtysek Artur 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 11:6)
- Struś Piotr – Szołtysek Artur 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 3:11)
- Korzec Przemysław – Eliasz Adrian 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 9:11, 7:11 )
- Wrześniak Tomasz – Piecowski Bogdan 3:2 (11:7, 7:11, 13:11, 6:11, 11:5 )
- Lojtek Tomasz – Piecowski Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
- Wrześniak Tomasz – Piecowski Mirosław 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 5:11)
- Lojtek Tomasz – Piecowski Bogdan 3:2 (12:10, 6:11, 11:13, 11:6, 8:4 krecz)
- Struś Piotr / Korzec Przemysław – Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 3:0 (11:9, 11:2, 11:7)
- Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz – Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 9:11,14:16 )
MKS Czechowice Dziedzice – TS Kuźnia Martex Rybnik 8:2
- Jemilianowicz Sebastian – Lasota Mateusz 3:0 (11:8, 13:11. 1:9)
- Ramenda Adam – Zwoliński Mariusz 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:8)
- Jemilianowicz Sebastian – Zwoliński Mariusz 3:0 (14:12, 11:7, 11:3)
- Ramenda Adam – Lasota Mateusz 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
- Grabski Dawid – Lasota Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
- Cioch Błażej – Prudel Leszek 3:2 (9:11, 11:13, 11:5, 15:13, 11:9)
- Grabski Dawid – Prudel Leszek 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:7, 6:11)
- Cioch Błażej – Lasota Marcin 3:1 (11:5, 12:14, 11:6, 11:5)
- Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian – Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
- Grabski Dawid / Cioch Błażej – Lasota Marcin / Prudel Leszek 3:1 (13:11, 12;:10, 9:11, 11:6)
UKS Huragan Sosnowiec – KS AZS Politechnika Gliwice 7:3
- Twardowski Szymon – Mugowski Arkadiusz 3:2 (11:9, 11:3, 9:11, 8:11, 11:2)
- Szydło Aleksander – Misiak Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
- Szydło Aleksander – Mugowski Arkadiusz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
- Twardowski Szymon – Misiak Mateusz 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 11:6)
- Szydło Stanisław – Stefaniak Michał 3:1 (7:11, 11:6, 11:2, 11:5)
- Skórski Michał – Goniowski Piotr 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:1)
- Skórski Michał – Stefaniak Michał 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11)
- Szydło Stanisław – Goniowski Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 13:11)
- Szydło Aleksander / Twardowski Szymon – Misiak Mateusz / Stefaniak Michał 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7)
- Szydło Stanisław / Skórski Michał – Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 15:13)
KTS II Gliwice – LITS Meble Anders Żywiec 10:0 – Goście ze względów zdrowotnych nie dojechali
Kobiety
JKTS II Jastrzębie Zdrój – KU AZS UJD II Częstochowa 8:2
- Kałużny Laura – Wrzosek Diana 3:1 (11:9, 4:11, 11:8, 11:5)
- Tomczak Weronika – Szemiel Julia 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 6:11)
- Kałużny Laura – Szemiel Julia 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
- Tomczak Weronika – Wrzosek Diana 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12)
- Mikołajec Patrycja – Mazur Klaudia 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
- Zborowska Alina – Jezik Aleksandra 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
- Mikołajec Patrycja – Jezik Aleksandra 3:0 (11:4, 11:7, 11:3)
- Zborowska Alina – Mazur Klaudia 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6)
- Kałużny Laura / Tomczak Weronika – Wrzosek Diana / Jezik Aleksandra 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:6)
- Paluch Dorota / Zborowska Alina – Mazur Klaudia / Szemiel Julia 3:1 (11:4, 11:13, 11:7, 11:3)
Oryginalne źródło: ZOBACZ
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS