A A+ A++

Wnętrze Staybridge Suites, marki condohotelu należącej do Intercontinental Hotels Group, mat.pras.

Na budowie Staybridge Suites, marki condohotelu należącej do Intercontinental Hotels Group, zakończono prace konstrukcyjne. Obecnie trwają prace instalacyjne.

  • Apartamenty należące do międzynarodowej sieci condohoteli Staybridge Suites, marki należącej do InterContinental Hotels Group, powstają na warszawskim Ursynowie przy skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Puławskiej.
  • To 15. nieruchomość Staybridge Suites w Europie.
  • Obiekty funkcjonują już między innymi w Londynie i Sankt Petersburgu, a także w holenderskiej Hadze.

W Polsce debiut marki Staybridge Suites – wraz z uruchomieniem obiektu w Warszawie – planowany jest na przyszły rok przez WIK Capital – franczyzobiorcę Intercontinental Hotels Group.

Konstrukcja budynku już powstała, obecnie trwa montaż instalacji wewnętrznych i wykańczanie dachu. Kolejny etap prac obejmie wykonanie elewacji i montaż okien.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl


Staybridge Suites w Warszawie, mat.pras.

Hotel oferuje 193 pokoje o metrażach 20–60 mkw. Dostępne będą przestronne studia oraz jedno- i dwupokojowe mieszkania z aneksami kuchennymi.

– W Staybridge Suites wdrażamy wiele rozwiązań opracowanych z myślą o komforcie gości i mieszkańców. Zależy nam, aby goście – zgodnie z misją cenionej na całym świecie grupy InterContinental Hotels Group – mieszkając poza domem, czuli się jak u siebie. Przestrzenie zaprojektowane zostały tak, aby tworzyć przyjazny klimat. Na terenie obiektu znajdą się między innymi strefa coworkingowa, restauracja, sklepik, a nawet pralnia. Kuchnie zostaną wyposażone w wysokiej jakości sprzęty codziennego użytku, pokoje będą przygotowane w najświeższych trendach związanych z wyposażeniem wnętrz. Wszyscy mieszkańcy będą mogli korzystać z udogodnień i atrakcji dostępnych w czterogwiazdkowej kategorii condohotelu – mówi Aleksander Kupcewicz, wspólnik WIK Capital, firmy, która wdraża Staybridge Suites na polskim rynku, świadcząc kompleksowe usługi związane z realizacją projektów hotelowych i condohotelowych.


Wnętrze Staybridge Suites, marki condohotelu należącej do Intercontinental Hotels Group, mat.pras.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTramwajowa komunikacja wróciła w pełni. Jest obsługiwana przez nowe twisty 2.0. MPK czeka na wielu pasażerów
Następny artykułNajwiększa sensacja ME w siatkówce. Trener komentuje: “Nie zes….i się!”