A A+ A++

Sala kinowa będzie miała pojemność prawie 50 osób. – Planujemy stworzenie w centrali profesjonalnej sali kinowej z ekranem 700 cm na 315 cm, systemem dźwiękowym Dolby Atmos, 49 miejscami siedzącymi i filmowymi motywami wizualnymi na ścianach. Będą się w niej odbywać eventy wewnętrzne dla naszego zespołu WBD w Polsce, pokazy filmowe dla partnerów biznesowych oraz kolaudacje – komentuje Katarzyna Rozbiewska, administration unit director w Warner Bros. Discovery w Polsce.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

Jak komunikuje Warner Bros. Discovery, „możliwość oglądania filmów i seriali oraz pokazów innych materiałów i prezentacji stanowi element poprawy komfortu pracowników, a także wzmacniania kultury organizacyjnej”.

Powstająca sala kinowa to kolejny z efektów kwietniowej fuzji. W ciągu tego roku zespoły m.in. HBO Max, Warner Bros. Entertainment Polska i Turner Media przeprowadziły się do siedziby głównej spółki na Wiertniczej. Trwają też prace integrujące systemy informatyczne na wspólnej platformie Warner Bros. Discovery.

– Nasza firma cały czas się zmienia, a połączone zespoły Warner Bros. Discovery jeszcze ściślej ze sobą współpracują. W związku z tym staramy się dopasować przestrzeń naszego biura przy Wiertniczej 166 w Warszawie tak, aby oferowała ona najwyższy komfort pracy, jak i pozwalała nam na organizację wydarzeń wspierających wszystkie obszary biznesowe wspólnego portfolio – mówi Agnieszka Maciejewska, Group Vice President – People & Culture w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Media Business Centre przy ul. Wiertniczej 166 w Warszawie jest główną siedzibą Warner Bros. Discovery w Polsce. Oprócz jednostek zarządzających i tzw. backoffice’u budynek mieści w sobie także studia nagraniowe i newsroomy, w tym newsroom „Faktów”, TVN24 i TVN24 BiS.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW Poznaniu działa pierwsza cyfrowa parafia. Przez internet można zamówić mszę świętą, spowiedź
Następny artykułMonika Olejnik powtórzyła w TVN24 gest niemieckich piłkarzy. „Danke, Deutschland”