A A+ A++

W tym roku wiele polskich gwiazd postawiło na urlop nad Bałtykiem. Polskie morze wybrały m.in. Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź czy Agnieszka Kaczorowska.

Teraz na Półwyspie Helskim wakacje spędzają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z rodziną.

Wybór miejsca wcale nas nie dziwi. Półwysep helski jest piękny o każdej porze roku, a wybór miejsc noclegowych, plaż i atrakcji jest ogromny. Plaża w Helu została w tym roku uznana także za jedną z trzech najbezpieczniejszych plaż w Europie. Zestawienie przygotowała organizacja European Best Destination.

Plażują, spacerują z dziećmi, biegają po lesie, jeżdżą pojazdami czterokołowymi, które wypożyczyć można w nadmorskich miejscowościach. Rodzina Dowborów spędza nad polskim morzem urlop na całego.

Maciej Dowbor korzysta ze sportów wodnych. A urlop łączy z pracą i z półwyspu skoczył już do Trójmiasta… motorówką. “Jeszcze nigdy nie udało mi się do pracy płynąć. 25 minut z półwyspu do Gdyni. Kosmos. Nie do zrobienia samochodem” – napisał pod jednym ze zdjęć.

Dziennikarz i prezenter w trakcie wakacji pływał także na kitesurfingu. Jak przyznał, wrócił do tego sportu prawie po 10 latach.

Strach przed koronawirusem. Na hiszpańskiej plaży restrykcyjnie przestrzegają dystansu społecznego

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułUroczystość Legionu Maryi w kościele Trójcy Św.
Następny artykułKino Konesera – RICHARD JEWELL