A A+ A++

Netflix właśnie rozbudował ofertę o kolejną produkcję z Polski. Niedawna kinowa premiera jest już dostępna na platformie.

Amerykański gigant regularnie oferuje swoim klientom nie tylko oryginalne, międzynarodowe hity, ale także filmy, które swoją premierę miały w kinach. Takim tytułem jest film w reżyserii Sary Bustamante-Drozdek pt. “Piep*zyć Mickiewicza”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Premiera filmu odbyła się 12 stycznia tego roku, jednak już teraz klienci Netflixa mogą zapoznać się z tym dziełem. Polski oddział firmy zamieścił na swoich mediach społecznościowych informację, że produkcja jest dostępna w naszym kraju.

Jeżeli film jest wam całkowicie obcy, to z pomocą rusza oficjalny opis produkcji:

Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.

“Piep*zyć Mickiewicza” nie zebrał zbyt dobrych ocen, jednakże warto dać filmowi szansę i sprawdzić go osobiście. Na ekranie zobaczymy chociażby Dawida Ogrodnika, Wiktorię Koprowską, Jarosława Grudę, Weronikę Książkiewicz i innych.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułНардеп із Прикарпаття Василь Вірастюк оприлюднив декларацію про доходи за 2023 рік
Następny artykułOstrzeżenie meteorologiczne – przymrozki i marznące opady