A A+ A++

W nocy z soboty na niedzielę 21/22 stycznia kilka minut po północy służby otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego przy ul. Krzywej w Liwie w Gminie Miłomłyn. W pożarze spłonęła część domu i nie nadaje się on teraz do zamieszkania.

O pożarze przeczytacie tutaj: NOCNY POŻAR DOMU W LIWIE (GM. MIŁOMŁYN). BUDYNEK NIE NADAJE SIĘ DO ZAMIESZKANIA

Strażacy ochotnicy z OSP Liwa postanowili wesprzeć pogorzelców, wśród których są druhowie z ich jednostki. Założyli więc Zrzutkę na odbudowę spalonego domu.

Dnia 22 stycznia 2023roku w tragicznym pożarze w Liwie spłonęła część domu rodziny naszych druhów. Osoby znające tę rodzinę doskonale wiedzą, że w każdej sytuacji można na nich liczyć i zawsze wyciągną pomocną dłoń. Tradycja strażacka panuje w tej rodzinie od wielu lat i przechodzi z pokolenia na pokolenie. Niejeden raz narażali swoje zdrowie i życie, aby nieść pomoc drugiemu. Los jednak pokazał swoje brutalne oblicze, w związku z czym teraz oni potrzebują naszego wsparcia.

Dlatego my, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie, serdecznie zwracamy się z prośbą o pomoc w tych jakże trudnych dla nich chwilach. Liczymy, że wspólnymi siłami pomożemy naszym znajomym/przyjaciołom/rodzinie/druhom. – zwracają się z prośbą druhowie z OSP Liwa.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWałęsa kontra Miedwiediew. Mocne słowa byłego prezydenta Rosji
Następny artykułPEKABEX: Terminy publikacji raportów okresowych w 2023 roku