A A+ A++

To już 16. edycja Zaduszek w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Co roku muzealnicy upamiętniają ważne osoby związane z Zieloną Górą i województwem, które zmarły w ostatnich 12 miesiącach.

Bohaterami tegorocznych Zaduszek w muzeum w Zielonej Górze będą: Edward Czernik, Krzysztof Donabidowicz i Włodzimierz Rebelski. Wszyscy trzej odeszli w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Spotkanie wspomnieniowe odbędzie się w najbliższy piątek, 3 listopada, o godz. 18. Wstęp wolny.

– Jak co roku będziemy wspominać osoby, które na zawsze wpisały się w historię naszego miasta. Wieczór uświetni duet lubuskich muzyków jazzowych. Wojciech Pruszyński zagra na fortepianie, a Robert Chyła na saksofonie. Zabrzmią dla nas najpiękniejsze standardy jazzowe, których autorami są polscy kompozytorzy – mówi Leszek Kania, dyrektor Muzeum Ziemi Lubuskiej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTa kaplica na Jasnej Górze dostępna jest tylko raz w roku. To dziś
Następny artykułМакрон посетил Казахстан, встретился с Токаевым: детали визита