Do zakończenia rundy rewanżowej pozostały koszykarzom Miasta Szkła Krosno 4 mecze w tym dwa na własnym parkiecie. Już w najbliższa niedziele, 26 marca, podopieczni Edmunds’a Valeiko zmierzą się w krośnieńskiej hali z zespołem Enea Basket Poznań. W pierwszej rundzie górą byli Krośnianie wygrywając na wyjeździe 62:68. Najwięcej punktów dla Biało-Zielonych zdobył w tym meczu, Dariusz Oczkowicz – 15.

Mecz przeciwko Enea Basket Poznań dedykowany jest sponsorowi drużyny – Restauracji Portius, która jest integralną częścią hotelu Portius. Restauracja mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej w Krośnie. Klub zaprasza do skorzystania z oferty sponsora. Więcej informacji na stronie restauracjaportius.pl.

W trakcie meczu przygotowano dla Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty. Dla uczestników konkursu rzutów, Restauracja Portius ufundowała trzy vouchery do wykorzystania w restauracji. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

– Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki na kolejny mecz Szklanego Teamu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 20:00 w hali przy ul. Bursaki 29. Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed meczem. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu kupbilet.pl – zaprasza Krośnieński Klub Koszykówki.

Liczymy na Wasze wsparcie i doping, który pomoże nam wywalczyć kolejne ligowe zwycięstwo. Bądźcie naszym 6 zawodnikiem. Do zobaczenia na hali – mówią zawodnicy.

Źródło: Krośnieński Klub Koszykówki