A A+ A++

Miejska Galeria Sztuki poleca

Tym razem do końca nie poznajemy jednego bohatera wieczoru, bo widzowie i słuchacze będą wspominać 2 listopada z autorem cyklu, artystów którzy odeszli:

Anna Paleczek-Szumlas: Jedyna taka okazja, aby się z tym zetknąć, aby poczuć te emocje. Więc z Piotrem Metzem W ciemno drugiego listopada o 19.00 sala Iluzja. Obecny i nieobecni – to będzie dzień pełen wspomnień, ale dający nadzieję, że to, co robimy, zostaje na wieczność.


Nie zabraknie ciekawych materiałów filmowych, dobrej muzyki, wyjątkowych opowieści, a do tego kilku niespodzianek, jak mówi Anna Paleczek-Szumlas, dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki. Na 2 listopada szykowane jest coś wyjątkowego…

Anna Paleczek-Szumlas: Piotr Metz przyjedzie już niespodzianką, o tyle ciekawą, że będziemy świadkami światowej premiery czegoś absolutnie unikatowego. Wie o tym pracujący nad tym, częściowo ja, ale publiczność zawieszamy w takim cudownym znaku zapytania, aby ten dzień był pełną niespodzianką, bo o 15.00 media całego świata podadzą nowość, a my o 19.00 będziemy świętować to z panem redaktorem na żywo.

Wszystko w kinowej sali OKF-u od godz. 19.00. Więcej szczegółów przybliża bywalcom częstochowski MGS i dyr. Anna Paleczek-Szumlas.

Czytaj także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułШвейцария продлила статус временной защиты для украинских беженцев
Następny artykułСырский оценил “успехи” россиян под Купянском