A A+ A++

Według badania przeprowadzonego przez Opinia24 na zlecenie marki Skoda, w najbliższych 10 latach kierowcy coraz częściej będą wybierać najem jako formę korzystania z samochodu. Aż 25 proc. z nich jest zdania, że – z uwagi na rosnącą inflację oraz niepewną sytuację na rynku – najem to korzystniejsze rozwiązanie niż wzięcie kredytu na zakup pojazdu. Dzięki badaniom opinii publicznej firmy coraz lepiej mogą rozumieć potrzeby klientów, dlatego są w stanie optymalniej na nie odpowiadać. Ciekawym przykładem, który wpisuje się w obecne trendy polegające na używaniu, a nie posiadaniu, jest produkt Najem – nowa forma finansowania aut w ofercie Volkswagen Financial Services.

Najem w praktyce

Najem od VW FS jest rozwiązaniem, dzięki któremu osoba swobodnie korzysta z auta. VW FS zapewnia usługi, w skład których wchodzą: ubezpieczenia komunikacyjne, pełen pakiet serwisowy, możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w razie awarii czy szkody komunikacyjnej, assistance czy usługa zarządzania szkodami. W ramach produktu Najem istnieje też możliwość wyboru pakietu opon letnich i zimowych oraz ich sezonowej wymiany czy przechowywania. Dodatkowym udogodnieniem jest portal klienta. Użytkownicy mogą na nim sprawdzić m.in. harmonogram opłat miesięcznych, pobrać e-faktury czy zgody na wyjazd zagraniczny autem oraz inne potrzebne dokumenty.

Rosnąca popularność usług i modeli subskrypcyjnych, które pozwalają cieszyć się produktami bez konieczności ich kupowania, coraz śmielej przenosi się do świata motoryzacji. Jako Volkswagen Financial Services, lider nowoczesnej mobilności, w sposób dynamiczny odpowiadamy na zmieniające się trendy i przyzwyczajenia klientów. Stąd też zdecydowaliśmy się wprowadzić produkt Najem. Zawarliśmy w nim wiele funkcji i rozwiązań w jednej stałej, miesięcznej opłacie. Chcemy, aby każdy kierowca mógł bez stresu korzystać z auta, nie martwiąc się ukrytymi kosztami i niespodziewanymi wydatkami

– mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services fot. VW

Gwarancja mobilności

Najem od VW FS jest dostępny dla wszystkich kierowców – nawet dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na opłatę początkową. Klienci mogą korzystać z danego auta i nawet po dwóch latach wymienić go na inny, nie przejmując się sprzedażą na rynku wtórnym.

Pierwszym producentem samochodów, którego modele są dostępne w ofercie Najem, jest Skoda. Przykładowo Skoda Kamiq – dzięki Skoda Najem All Inclusive i umowie podpisanej na 3 lata – jest dostępna dla klientów indywidualnych za 1700 zł brutto, a dla firm za 1203 zł netto miesięcznie. Wyliczenia uwzględniają roczny limit 20 tys. km oraz 10-proc. opłatę początkową. Z kolei za model ŠKODA Scala, biorąc pod uwagę te same parametry, miesięczna opłata dla klientów indywidualnych wyniesie 1607 zł brutto, a dla firm – 1307 zł netto.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułByła żoną kanibala. “Przez lata będziemy dochodzić do siebie”
Następny artykułAnna Moskwa tłumaczy: Rynek energii jest rynkiem europejskim