A A+ A++

Katalog zawiera specjalne oferty Hotels&Deals, pakiet ITAKAsmart oraz „Poznajmy się” – propozycje dopasowane do indywidualnych preferencji i potrzeb poszczególnych turystów  (w tym hotele w formule „adults only”, „LGBT Friendly”, wycieczki „Kameralne podróże”, „Wakacje pod palmami” oraz „No limits”).

– Łącząc kompetencje i doświadczenie obu kultowych brandów, chcemy sprawić, by świat stał się jeszcze bardziej otwarty, by każdy mógł cieszyć się jego różnorodnością i pięknem. By możliwe były podróże – z naszą pomocą i rekomendacją – w najdalsze zakątki, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami – komentuje Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna dwutygodnika „Viva!”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

W ofercie katalogu klienci znajdą także m.in. najmodniejsze kurorty, słynne resorty, a także ciekawe destynacje, które warto odwiedzić.

– Wspólnie przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje dla kochających podróże, doceniających komfort, nowe trendy, modne miejsca i te czekające na odkrycie. Korzystamy z nowych technologii, jesteśmy blisko naszych Klientów na każdym etapie podróży. Dzielimy się tym, co uznaliśmy za najlepsze, pokazujemy to czym sami się zachwyciliśmy – dodaje Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings.

Premiera katalogu odbyła się w czwartek, 24 listopada. Jest dostępny w salonach firmowych i biurach sprzedaży Itaka w całym kraju.

Hasło przewodnie katalogu brzmi „Cały ten świat!”. Ambasadorką wspólnego projektu „Vivy!” i Itaki jest aktorka Maria Dębska.

Za kreację i  promocję projektu odpowiada zespół Burda Media. Promocja katalogu potrwa od listopada 2022 roku do października 2023 roku i opiera się na całym portfolio Burda Media Polska.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoszalin: Proboszczowie zawierzyli swoich parafian przed peregrynacją Piety
Następny artykułKoszalin: Proboszczowie zawierzyli swoich parafian przed peregrynacją Piety