W pierwszej połowie spotkania więcej okazji na zdobycie bramek mieli piłkarze prowadzeni przez trenera Piotra Pierścionka. Golkiper gości dwa razy wyciągał piłkę z siatki bramki, ale raz po strzale ze spalonego. Wątpliwości nie było po niesygnalizowanym uderzeniu z dystansu przez Łukasza Gajdę w 22. minucie, kiedy piłka przekroczyła linię bramkową. Biało-zieloni mogli podwyższyć wynik za sprawą Patryka Fahrenholta, ale strzał po ziemi obronił Mateusz Baran. Po drugiej stronie boiska goście również uderzali w kierunku bramki, ale gol padł dopiero po rzucie karnym. Sędzia długo nie wzywał do szatni na przerwę i 3 minuty po czasie Paweł Godawa wyrównał na 1:1.

Podczas jednej z akcji w drugiej połowie groźnej kontuzji doznał Dawid Pluta. Victoria cały czas chciała przechylić szalę na swoją stronę i nie odpuszczała przeciwnikom. Z prawej strony przy końcowej linii boiska świetnie spisuje się Dawid Kazek, który dogrywa w pole karne. Uderzenie głową przez Ignacio Fernandeza ląduje jednak w rękach bramkarza. „Vicia” na prowadzenie wyszła po akcji Fahrenholta, który będąc już w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, w pełnym biegu oddał strzał po ziemi na drugi słupek. Swoją obecność w grze zaakcentował Michał Borek, który strzelił, niestety za lekko, by bramkarz miał problemy z wyłapaniem piłki. Kolejna akcja Borka, choć można było podać, również skończyła się strzałem i udaną interwencją golkipera gości. Na kolejny błąd nie było już miejsca i tym razem zawodnik z linii końcowej podał do świetnie ustawionego Gajdy, który ustalił wynik spotkania.

Victoria z dorobkiem 24 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Przed drużyną wyjazdowe spotkanie z przedostatnim zespołem w grupie – Fablokiem Chrzanów.

Victoria 1918 Jaworzno – Sokół Przytkowice 3:1 (1:1)
Gajda 22′, 90+5′, Fahrenholt 76′, Godawa 45+3′

Victoria: Psuj (GK), Gieroń, Duda, Borek, Nowak, Gonzales Mendez, Gajda, Fahrenholt, Suwaj (C), Kazek, Pluta
zmiana: Wołoch, Gembala, Krzyśko, Fernandez, Bartuś, Boluk

Sokół: Baran (GK), Waga, Maniek, Kubas, Mlak, Godawa (C), Stróżyk, Smajek, Monica, Pilch, Ostafin
zmiana: Pająk, Kołodziejczyk, Rzeszutko, Stokłosa