Drużyna Re-Plast Unia wygrała z JKH GKS Jastrzębie 5:2. Mecz biało-niebieskich zagrali w hali lodowej w Oświęcimiu.

W 10. minucie po wygranym wznowieniu i podaniu Kowalówki gola strzałem z pierwszego krążka sprzed bramki zdobył Trandin. W 15. minucie gospodarze grali z przewagą dwóch zawodników.

Skinnars naprawił błąd drużyny, uniemożliwił rywalowi kontrę i podał na lewy bulik do Da Costy. Ten huknął jak z armaty. Bramkarz nie zdołał dobrze interweniować.

Również z lewego bulika skuteczny strzał w 19. minucie oddał Themár, więc było 3:0. W 22. minucie bramkę zdobyli przyjezdni. Indywidualną akcję zdobył Ševčenko. W 33. minucie Themár wjechał w prawy bulik.

Po jego uderzeniu wpadł do siatki między słupkiem a golkiperem. W 38. minucie Skinnars otrzymał podanie od Dziubińskiego i ze stoickim spokojem zdobył gola. W 45. minucie strzałem z bliska wynik ustalił Kalns.