W dniach 2-3 października 2021 r. w hali widowiskowo-sportowej Będzin Arena, odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwondo oraz Mistral Open Cup.

Zawodnicy KS Mistral, w tym mieszkańcy Dąbrowy Górniczej, zdobyli łącznie 44 medale.

W walce o medale Mistrzostw Polski Taekwondo uczestniczyło 304 zawodników z 27 klubów z całej Polski. KS Mistral reprezentowało 27 zawodników w kategoriach: kadeci, juniorzy młodsi, juniorzy, seniorzy oraz masters. Walcząc z najlepszymi zawodnikami w kraju świetnie sobie poradzili zdobywając 26 medali, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 10 brązowych oraz puchar dla najlepszej kadetki mistrzostw.

W klasyfikacji medalowej KS Mistral zajął wysokie szóste miejsce, a zawodniczka Zuzanna Zapora zdobyła puchar dla Najlepszej Kadetki Mistrzostw Polski Taekown-do.

Do rywalizacji w Mistral Open Cup przystąpiło 157 młodzików z 9 klubów. KS Mistral reprezentowało 54 młodzików, którzy zdobyli 18 medali, w tym 3 złote, 7 srebrnych oraz 8 brązowych. Mistral Open Cup to turniej skierowany do najmłodszych zawodników od 4 do 9 roku życia.