A A+ A++

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj w miejscowości Ulów w gminie Tomaszów Lubelski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Na szczęście 18-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.

Wczoraj dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Ulów w gminie Tomaszów Lubelski doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi ustalili, że kierujący Volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Susiec stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze drogi, a następnie dachował. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

18-latek może mówić o dużym szczęściu. Został przewieziony do tomaszowskiego szpitala, a po przebadaniu zwolniony. Nie odniósł poważnych obrażeń, a za brawurową jazdę otrzymał mandat karny.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi. Okres zimowy, to czas szczególnie trudny dla uczestników ruchu drogowego. Opady śniegu czy marznącego deszczu powodują, że drogi mogą być śliskie, dlatego musimy zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPiękny koncert noworoczny orkiestry bydgoskiego “Elektronika”. Poruszające “Happy Xmas (War is Over)”
Następny artykułKordon mundurowych wokół os. Montwiłła-Mireckiego. Wyrzucili z domów 5 tys. łodzian