Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LKS Polkowice podczas Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w lekkoatletyce, które odbyły się w Wałbrzychu i w Łodzi .

W Wałbrzychu w kategorii juniorek złoty medal w pchnięciu kulą zdobyła Roksana Lepa wynikiem 11,57 m. W kategorii młodziczek srebrny medal w pnięciu kulą zdobyła debiutująca w zawodach Julia Drzyzga wynikiem 8,47 m. W tej samej konkurencji IV miejsce w juniorkach młodszych zajęła Nikola Majcher, a V Małgorzata Wróbel.
W zawodach , które odbyły się w Łodzi wszystkie startujące zawodniczki poprawiły swoje rekordy życiowe: Anastazja Budzińska w kategorii juniorek młodszych w biegu na 200 m osiągnęła wynik 28,35 s. W kategorii młodziczek Dagmara Janczak w biegu na 60 m uzyskała wynik 8,86 s. a Roksana Tkaczyk 9,60 s. Dagmara Janczak startowała również w skoku w dal, uzyskując odległość 4,46 m- rekord życiowy.
Warto dodać, że tydzień wcześniej Roksana Lepa na mityngu lekkoatletycznym, który odbył się w Toruniu zajęła II miejsce w pchnięciu kulą w kategorii juniorek – 11,47 m. Trenerami zawodniczek są Robert Pierchała i Dorota Wojciech-Pierzchała.