Z Otwartego Grand Prix Małopolski w badmintonie, zawodnicy MMKS Kędzierzyn-Koźle przywieźli 6 medali.

W sobotę w najstarszej kategorii wystąpił Karol Krzych, który wraz z Mateuszem Janickim z Zakopanego zdobył brązowy medal w deblu. W niedzielę natomiast grały młodsze kategorie od U9 do U15. W najmłodszej grupie U9 wystąpił Paweł Mrozek, który zajął 5. miejsce oraz Wiktor Kiebzak, który od września zrobił spore postępy i zajmując w Krakowie 3. miejsce, dorobił się pierwszego w życiu medalu. W U11 nasze dziewczyny zdominowały podium. Pierwsze miejsce i złoty medal dla Weroniki Gucwy, dwa trzecie miejsca, zdobywając brązowe medale, zajęły: Natalia Paras i Michalina Falińska, dla której to też pierwszy medal w karierze sportowej. Milena Ziemkiewicz była piąta.

W U13 rządził Kristoph Paczuła. Jego przewagę nad rywalami prezentowały wyniki. Dopiero w finale rozegrał mecz trzysetowy, ale w ostatnim secie wygrywając zdecydowanie. Pierwsze złoto w tym turnieju zawisło na szyi Krzysia. Drugie wywalczył w U15, podobnie nie dając większych szans rywalom. W U13 wystąpił jeszcze debiutant Mateusz Faliński, który na razie intensywnie się szkoli. W U15 zagrała Patrycja Wszołek, która wywalczyła 4. miejsce. Wyjazd był możliwy dzięki udziałowi w programie GRUPA AZOTY START