A A+ A++
Wiadomość gry dzisiaj, 13:03

Na kanale youtube’owym World of Warcraft udostępniono cztery remiksy utworów z nadchodzącego dodatku do World of Warcraft o nazwie Shadowlands. Blizzard inspirował się najprawdopodobniej zjawiskiem muzyki lo-fi.

W SKRÓCIE:

  • Blizzard wrzucił na YouTube’a remiksy swoich utworów z dodatku Shadowlands;
  • za ich kompozycję odpowiadają profesjonalni producenci muzyczni, brzmienia te zainspirowane zostały popularnymi internetowymi bitami w stylu lo-fi hip-hop.

Blizzard znów zaskoczył – tym razem jednak pozytywnie. W związku z nadchodzącym, ósmym już rozszerzeniem do gry World of Wacraft firma postanowiła wrzucić na swój kanał na YouTube 4 zremiksowane utwory nagrane w stylu lo-fi, których główny podkład oparty został na ścieżce dźwiękowej, jaką mamy usłyszeć w Shadowlands. Za stworzenie każdego z nich odpowiedzialni są profesjonalni producenci muzyczni i nie da się ukryć, że brzmi to wszystko naprawdę dobrze – to muzyka wręcz idealna do odpalenia w tle bez względu na to, czy chcecie odpocząć, czy też jesteście zajęci jakimiś obowiązkami domowymi.

Oprócz 4 kilkuminutowych remiksów (Casiio zajął się Sans Primus, Josh Carter spróbował swoich sił z Decadence Hospitality, Eevee jeszcze bardziej upiększyła Nocturne Melancholy Dream, a Aspirants Journey Doubt przerobił Bishop Nehru) Blizzard wrzucił także 4-godzinny materiał będący kompilacją wszystkich wspomnianych utworów. Całość opatrzono paroma powtarzalnymi animacjami przedstawiającymi postacie piszące coś na kartce papieru i urocze zwierzaki w tle.

Ten rodzaj klipów to bezpośrednie nawiązanie do bardzo popularnych streamów z muzyką typu lo-fi hip-hop, które śledzić możemy na youtube’owym kanale o nazwie ChilledCow. Przebywa na nich średnio, w tym samym czasie, około 30-40 tysięcy użytkowników.

Internauci bardzo chwalą sobie ruch Blizzarda i wysoko oceniają jakość nowo powstałych remiksów. Być może umili im to ostatnie dni oczekiwania na dodatek Shadowlands. Ten zadebiutuje już 23 listopada 2020 roku na PC.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułWyprzedaż Black Friday w Microsoft Store (m.in. Gears 5 i Tell Me Why)
Następny artykuł100 dni solidarności w walce z COVID-19. Premier ogłosił nowe obostrzenia