A A+ A++

Cykl realizowany jest już od ponad roku. Pokazane zostanie w nim kilka par, które marząc o posiadaniu dzieci, zdecydowały się skorzystać z metody in vitro. Widowie śledzić będą ich losy od decyzji o poddaniu się metodzie in vitro, poprzez przygotowanie do zabiegu, okres ciąży aż do porodu. Z tego właśnie wynika długi czas przygotowania produkcji, która dotąd realizowana była przez nadawcę w tajemnicy.

Prowadzącą cyklu została Małgorzata Rozenek-Majdan. Prezenterka związana jest z TVN od 2013 r., obecnie współprowadzi z Krzysztofem Skórzyńskim magazyn „Dzień dobry TVN”.

Rozenek-Majdan jest mamą trzech synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie. Publicznie walczy z brakiem refundacji tego procesu i wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności. Jest także autorką książki “In vitro. Rozmowy intymne”. W 2020 r. założyła Fundację MRM., która propaguje i wyrównuje dostęp do specjalistycznych procedur leczenie niepłodności.

Małgorzata Rozenek-Majdan już raz pojawiła się w produkcji nadawcy dotyczącej metody in vitro.  W 2020 r. Discovery Life pokazało dokument “In Vitro. Nauka czy cud”, w którym prezenterka rozmawiała o mitach związanych z tym procesem, a eksperci opowiadali, jak wygląda przygotowanie do zabiegu oraz czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby się mu poddać.

##NEWSb https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/malgorzata-rozenek-majdan-dzien-dobry-tvn-prowadzaca-kim-jest-tvn-dzien-dobry-tvn-perfekcyjna-pani-domu-maz-radoslaw-majdan-krzysztof-skorzynski ##

“In Vitro. Nauka czy cud 2” w Discovery Life i TVN Style

Cykl dokumentalny „In vitro. Nauka czy cud 2” ma liczyć sześć odcinków. Jeszcze w tym roku trafi do ramówek stacji Discovery Life i TVN Style.

Z danych Nielsena wynika, że w 2021 r. udział TVN Style w rynku telewizyjnym wyniósł 0,47 proc., a Discovery Life – 0,07 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł691 tys. widzów „Kuby Wojewódzkiego”, TVN zdecydowanym liderem. Hitem odcinek z Kożuchowską i Skórzyńskim
Następny artykułBogdan Rymanowski nadal nie złożył pozwu ws. okładki „Newsweeka”