A A+ A++

Czwórka wyemituje 18. już sezon jednego z najpopularniejszych polskich seriali codziennych, „Policjantki i Policjanci”, który tej wiosny przekroczy liczbę 1000 odcinków. Nową serię będzie można oglądać od 27 lutego w stałym paśmie – od poniedziałku do piątku o godz. 19.
W nowym sezonie, obok policyjnych akcji i dramatycznych interwencji, na pierwszy plan wysuną się wątki obyczajowe, w których widzowie śledzić będą dalsze losy głównych bohaterów i ich relacje – miłość, związki, rozstania, więzi rodzinne i przyjacielskie – poznają też ich tajemnice z przeszłości i będą świadkami zaskakujących metamorfoz.
Podobnie jak w poprzednich sezonach u boku odtwórców głównych ról – Anny Bosak, Anny Kukawskej, Alicji Dąbrowskiej, Mariusza Węgłowskiego, Pawła Monsiela, Pawła Kowalczyka, Wojciecha Sikory, Pawła Okońskiego, Wojciecha Sukiennika i Przemysława Puchały – w serialu gościnnie wystąpią popularne gwiazdy. Pojawią się także kolejne nowe twarze.
Wyemitowany jesienią poprzedni sezon „Policjantek i Policjantów” oglądało łącznie 9,4 mln osób. Wśród widzów przed trzydziestym rokiem życia serial Czwórki był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie, również na czwartym miejscu plasował się w grupie komercyjnej 16-59.
Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułReklama w Dąbrowie-Górniczej
Następny artykułByłam gościnią mistrza Włoch. Nie uwierzycie, czym mnie nakarmił. Takiej zupy jeszcze nie jadłam