Zawodnicy UKS Roszada Lipno nie odpoczywają.  Nie tak dawno zakończyły się Mistrzostwa Polski Dzieci🇵🇱,  a tu kolejne sukcesy naszych zawodników.  W Turnieju o Złotą Parzenicę w warcabach💯 polowych niepokonanym okazał się Tymoteusz Myszuk.  Z przewagą dwóch punktów stanął na najwyższym stopniu podium🥇.  W kategorii open dobrze zagrały również Katarzyna Pisarska,  która zajęła V miejsce i Zosia Wideł- VIII miejsce👏.

Turniej rozegrano systemem szwajcarskim z czasem 1godz 30 minut na zawodnika.  42 uczestników z całej Polski dzielnie walczyło o każdy cenny punkt. Po 7 trudnych rundach wyodrębniono kategorie: do lat 10, 13, 17 oraz najlepszy niepełnosprawny ♿, senior 50+, najlepsze kobiety.

W kategorii do 10 lat IV miejsce zajęła Kasia Dobiała👏.

W kategorii do 13 lat II🥈 miejsce wywalczyła Zofia Wideł,  a na III 🥉stopniu podium stanął Hugo Franek.  V miejsce uzyskał Radek Leśniewski👏.

W kategorii do lat 17- II🥈 miejsce zająła Katarzyna Pisarska,  która w kategorii kobiet stanęła na najwyższym 🥇stopniu podium.  Tuż obok niej na drugim🥈 miejscu stanęła Zosia Wideł.  W Turnieju udział wzięła Agata Zaremba- Franek,  która w kategorii kobiet uzyskała XI pozycję👏.