Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova świetnie spisały się w meczu legend rozgrywanym na kortach Australian Open. Polsko-słowacki duet pokonał 6:3, 6:3 Ivę Majoli oraz Barbarę Schett.

Wynik był jednak sprawą drugorzędną, co pokazała sytuacja, do której doszło w czwartym gemie drugiego seta. Wówczas jedna z rywalek… dołączyła do Agnieszki Radwańskiej oraz Danieli Hantuchovej i tak przez moment tenisistki toczyły nierówny bój, grając trzy na jedną. Nagle “Isia” postanowiła jednak zmienić ten stan rzeczy i… także zmieniła stronę boiska

Australian Open. Agnieszka Radwańska wygrała mecz turnieju legend. Niebywałe sceny pod siatką

Ostatecznie to właśnie Polka przerwała wymianę po nieudanym zagraniu, trafiając w siatkę, co przyjęła z krzykiem niezadowolenia. Mimo to… punkt został przyznany na korzyść jej duetu

Później do gry wkroczyła także nagle i niespodziewanie była australijska tenisistka Casey Dellacqua, zastępując na moment Ivę Majoli, co rozbawiło publiczność zgromadzoną na trybunach.

As Sportu 2022. Iga Świątek kontra Bartosz Zmarzlik. Kto zasługuje na awans? Zagłosuj!

Magda Linette – Karolina Pliskova. SKRÓT. WIDEO/PRESS ASSOCIATION /© 2023 Associated Press