A A+ A++

Tomasz Karolak rzadko obgaduje swoich kolegów z branży, ale ostatnio puścił nieco pary z ust, jeśli chodzi o Piotra Adamczyka. Gwiazdor przyznał, jakie ma zdanie o koledze z branży. Padły wymowne stwierdzenia. Tego nikt się nie spodziewał!

Tomasz Karolak wspomina pierwszą styczność z Adamczykiem. Znają się już kopę lat?

Okazuje się, że Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk spotkali się po raz pierwszy w czasie studiów, kiedy to jeszcze żaden z nich nie brylował wśród celebrytów, a dopiero co wykuwali swoje pomniki trwalsze niż ze spiżu. Już wtedy złapali wspólny język.

“Poznaliśmy się z Piotrem Adamczykiem jeszcze przed studiami. Piotrek studiował w warszawskiej Akademii Teatralnej, ja w krakowskiej, a poznaliśmy się na warsztatach, które były takim przygotowaniem dla młodych adeptów przyszłej sztuki aktorskiej. Do tej pory pamiętam, jak Piotrek był ubrany, to był może 1987 czy 1988 rok” – wspominał Karolak w rozmowie z cozatydzien.pl.

Piotr Adamczyk i Tomasz Karolak są jak… bracia!

O tym, jak układają się relacje między panami po tylu latach od wspomnianych warsztatów do tej pory niewiele było wiadomo. W świecie show biznesu nic nie jest oczywiste – jedni ze sobą rywalizują, a drudzy wspierają się w drodze na szczyt. Okazuje się, że Piotr Adamczyk, który od niedawna rozwija swoją karierę poza granicami kraju i miał okazję występować w produkcji Marvela, chętnie koleguje się z innymi kolegami z branży. Do tego grona należy także uwielbiany przez Polki Tomasz Karolak.

Panowie są dla siebie tak serdeczni, jak… rodzeni bracia!

“Piotrek jest takim moim bratem, kocham go jako człowieka, jest też częścią teatru, którym kieruję i który zakładałem, jest współzałożycielem tej inicjatywy artystycznej, jesteśmy w stałym kontakcie, mamy nawet tego samego agenta”– wyjawił Karolak.

Karolak o aktorskich przyjaźniach

Aktor przyznał również, że jego zdaniem obydwaj świetnie się rozumieją, o czym mogli się przekonać chociażby na planie “Listów do M”, gdzie obydwoje grają. Ich sympatia tylko się pogłębiła przez wspólną pracę, co Karolakowi wcale nie wydaje się zaskakujące.

“Wielu aktorów czy muzyków z różnych branż się ze sobą przyjaźnią. Niektórzy są nawet w związkach partnerskich, więc tutaj nie ma na to reguły. Bycie w pewnych relacjach przyjacielskich w aktorstwie rządzi się takimi samymi prawami jak w innych środowiskach” – dodał.

Spodziewaliście się tego?

Zobacz też:

Karolak zdradził co nieco na temat przeszłości Królikowskiego. “Wszyscy o tym wiedzieliśmy”

Karolak łamie prawo, a wszystkiemu przygląda się jego syn! Będą konsekwencje?

Tomasz Karolak świętuje urodziny Violi Kołakowskiej. Znów są blisko?

Taki partner zmieni życie w piekło. Oto pierwsze sygnały ostrzegawcze

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRusza pozimowe sprzątanie ulic w Starachowicach
Następny artykułStrajki na niemieckich lotniskach. Odwołano setki lotów