A A+ A++

Od dzisiaj, 26 września gracze mieli mieć możliwość wypróbowania “Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint”. Otwarta beta ruszyć miała jednocześnie na PC, konsolach Xbox One oraz PS4 i potrwać do końca weekendu. Coś poszło jednak nie tak.

Na początku miesiąca odbyły się zamknięte testy “Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint”, a teraz szansę wypróbowania najnowszego tytułu z serii mieli otrzymać pozostali gracze. Otwarta beta miała ruszyć dzisiaj, jednak Ubisoft natrafił na trudności i wszystko wskazuje na to, że opóźnienie wynika z problemu z infrastrukturą serwerów. Na Twitterze pojawiło się oficjalne stanowisko Ubisoftu.

Beta-testy “Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint” miały trwać od 26 do 29 września (do godziny 16:00). Gracze mieli otrzymać możliwość przetestowania pięciu misji z kampanii fabularnej (zarówno solo, jak i w trybie kooperacji) oraz wziąć udział w rozgrywkach PvP.

Ubisoft zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu i firma ma nadzieję, że gracze jak najwcześniej będą mogli wypróbować nowy tytuł. Premiera gry zaś będzie miała miejsce 4 października 2019.

Przypominamy, że akcja “Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint” będzie dziać się w tym samym miejscu, co “Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands” i będzie to siódma odsłona serii “Ghost Recon” od firmy Ubisoft. Tytuł stawiać ma na czteroosobową współpracę. I chociaż kampanię można przejść w pojedynkę, to możemy podejrzewać, że podobnie jak w “Wildlands”, tak i w “Breakpoint” walka ramię w ramię z żywymi graczami będzie wywoływać największe emocje.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIKEA Lublin
Następny artykułKolejny spór ZTM i MPK w Kielcach. Tym razem chodzi o “przepełnione autobusy”