A A+ A++

“To jest dla mnie najważniejsze”. Mistrz organizacji KSW ze szczerym wyznaniem

Materiały prasowe / KSW / Pawlak z pasem KSW

Paweł Pawlak, mistrz KSW wagi średniej, szykuje się do walki z Mamedem Chalidowem. W rozmowie z Arturem Mazurem w programie “Klatka po klatce” czempion wskazał, co jest dla niego najważniejsze w tym pojedynku.

Zgłoś swojego kandydata/kandydatkę w kategorii: inspiracja w plebiscycie WP SportoweFakty!

W tym artykule dowiesz się o:

Paweł Pawlak

KSW

Mamed Chalidow

Paweł Pawlak w najbliższym pojedynku stanie do obrony pasa wagi średniej KSW przeciwko Mamedowi Chalidowowi. Przed konfrontacją czempion przyznał w programie “Klatka po klatce”, że podpisał nowy kontrakt z organizacją i za walkę z Chalidowem otrzyma wyższe wynagrodzenie niż dotychczas.

– Nigdy nie zwracałem uwagi na pieniądze – stwierdził Pawlak. – Tak naprawdę to nie ma znaczenia. Może jest trochę więcej, ale to nie jest nie wiadomo jaka podwyżka. Jest jakaś, ale moim zdaniem pieniądze i tak nie mają tu większego znaczenia – podkreślił mistrz.

ZOBACZ WIDEO: Hit potwierdzony! Znamy rywala, datę i miejsce walki Mameda Chalidowa

Pawlak wyjaśnił też, co jest dla niego kluczowe w rywalizacji w świecie mieszanych sztuk walki.

– Walczę z pasji. Wiele lat walczyłem z pasji, bo kocham to robić – powiedział Pawlak. – Tak naprawdę pieniądze z MMA przyszły dosyć późno. Pieniądze dla mnie zawsze były drugorzędne. Nawet jakby były mniejsze, to bym wziął walkę, bo dla mnie liczą się chwile w życiu. Chwila, gdy wejdę do walki i miejmy nadzieję, że jeszcze wygram, to będzie najpiękniejsza chwila w życiu i to jest dla mnie najważniejsze, a pieniądze zawsze można zarobić.

Paweł Pawlak ma za sobą długą i bogatą karierę w świecie MMA. Popularny “Plastinho” stoczył 30 pojedynków, z których 25 wygrał. Zawodowo rywalizuje od 2010 roku. W latach 2014-2015 walczył dla UFC, a od 2019 roku pozostaje niepokonany.

Do walki Pawła Pawlaka z Mamedem Chalidowem dojdzie podczas gali XTB KSW 117, 18 kwietnia w Warszawie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułЗаместитель Буданова стал послом Украины в стране Европы
Następny artykułDrugi zielony klin na południu? Wrocław chce pozyskać 8 hektarów pod zieleń i rekreację