A A+ A++

The Legend of Zelda: Link’s Awakening to stworzony przez firmę Nintendo remake wydanej pierwotnie w 1993 roku odsłony kultowej serii przygodowych gier akcji. Głównym bohaterem przygody jest rzecz jasna Link, który trafia na wyspę Koholint. Aby się z niej wydostać, musi odnaleźć osiem magicznych instrumentów niezbędnych do przebudzenia strażnika lądu. Zabawa polega na zwiedzaniu kolejnych fragmentów mapy, walce z przeciwnikami, rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz okazjonalnym pokonywaniu poziomów platformowych, podczas których perspektywa kamery zmienia się z top-down na boczną.

Po wybraniu Nowej gry zmień imię Linka za jedno z poniższych, by usłyszeć dany utwór muzyczny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStar Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast (kody) PS4, Switch
Następny artykułBorderlands 3 09.29.2019 +66 Trainer (promo) PC