A A+ A++

Kontrowersyjne The Day Before otrzymało kolejną datę premiery oraz zaktualizowane wymagania sprzętowe. Produkcja studia Fantastic planowo ukazać się ma we wczesnym dostępie na początku grudnia bieżącego roku.

Źródło fot. Fantastic.

i

Survivalowa gra MMO The Day Before ma nową (kolejną) datę premiery. Mierząca się na przestrzeni lat z wieloma kontrowersjami produkcja studia Fantastic, tym razem ukazać ma się 7 grudnia, na dodatek we wczesnym dostępie.

 1. The Day Before – karta produkcji na Steamie

Do przedstawionego terminu radzę podchodzić ostrożnie. Przypomnę, że deweloperzy jeszcze do niedawna zapierali się, że gra ostatecznie wyjdzie 10 listopada.

Na pocieszenie twórcy zaprezentowali nam materiał wideo (poniżej), na którym wytłumaczono podstawowe założenia rozgrywki, a także pokazano fragmenty gameplayu.

 • Gra zaoferuje otwarty świat, a akcja produkcji toczyć się będzie w czasach współczesnych na wschodnim wybrzeżu USA, konkretnie w fikcyjnym mieście New Fortune.
 • Rozgrywkę zaczniemy jako ocalały, który przetrwał epidemię wirusa, który zamienia ludzi w zombie. Gracze obudzą się w kolonii Woodberry. Zanim to jednak nastąpi, stworzymy własnego awatara, dla którego wybierzemy osobowość, płeć i wygląd.
 • Głównym celem The Day Before będzie zbieranie materiałów potrzebnych do odbudowania społeczności. Na naszej drodze staną wspomniane wyżej maszkary, jak i wrogo nastawieni ludzie, w których skórę wejdą inni gracze.
 • W zamian za wykonywane cele otrzymamy lokalną gotówkę, za którą w bazie kupimy amunicję, broń, jedzenie, wyposażenie czy szybkie pojazdy.
 • Elementem survivalowym gry będzie potrzeba dbania o pożywienie, nawodnienie oraz sen. Ponadto w The Day Before znajdziemy siłownie czy salon SPA, gdzie nasza postać będzie mogła się zrelaksować.
 • Wreszcie odbiorcy gry będą mogli mieli własne ranczo, które urządzą od podstaw.

Wideo wskazuje, że The Day Before nie będzie specjalnie odkrywczą produkcją ani pod względem mechanik, ani gameplayu. Powiem więcej, gra z każdym kolejnym materiałem wydaje się coraz bardziej generyczna i nijaka. Zresztą oceńcie sami.

Jak na ironię, gra na karcie produkcji Steam otrzymała nowe wymagania sprzętowe (poniżej), które są… wyższe – w szczególności minimalne – od tych ujawnionych w styczniu 2021. Piszę to z przekąsem, ponieważ produkcja studia Fantastic w owym czasie prezentowała się znacznie lepiej – choć szczerze mówiąc, faktycznej rozgrywki było tam, co kot napłakał.

The Day Before – minimalne wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 2. Procesor: Intel Core i5-8400 albo odpowiednik AMD
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 albo odpowiednik AMD
 5. Miejsce na dysku: 55 GB

The Day Before – zalecane wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
 2. Procesor Intel Core i7-8700 (3.2 Ghz) albo odpowiednik AMD
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 1080 Ti albo odpowiednik AMD
 5. Miejsce na dysku: 75 GB

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDziś Uroczystość Wszystkich Świętych (foto)