A A+ A++

W finale 2. sezonu serialu The Boys, doszło do starcia pomiędzy kobiecymi superbohaterkami. Fani komentując ten moment i tworząc różnego rodzaju memy, nawiązywali do sceny z finałowego starcia w finale Avengers: Koniec gry. Wtedy też w jednym momencie zebrały się wszystkie heroiny Kinowego Uniwersum Marvela. Twórca serialu Amazona potwierdził, że rzeczywiście nawiązali ironicznie w ten sposób do widowiska Marvela.

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Eric Kripke powiedział, że chociaż jest fanem MCU, to jednak chciał zwrócić uwagę na niedociągnięcia wciąż obecne w gatunku filmów superbohaterskich. Nawiązał do sceny z finału Endgame, gdzie zebrały się wszystkie bohaterki MCU. Kripke jest zdania, że tak skonstruowana scena aż prosiła się o sparodiowanie.

Wiele z tego pomysłu pochodzi od naszej producentki wykonawczej, Rebeki Sonneshine, która przyszła do nas po pierwszym weekendzie Avengers: Endgame. Była po prostu wściekła. Też to widziałem i pomyślałem, że to było bardzo głupie i słabo ustawione. Ona na to: “nawet nie zaczynaj”. Uznała to za protekcjonalne i się z nią zgodziłem. Wtedy też zrodził się pomysł satyrycznego nawiązania do tej sceny. Kiedy jest coś naprawdę absurdalnego w kulturze superbohaterów, celebrytów lub Hollywood, natychmiast się tym zajmiemy.

Marvel Studios

Omawianą scenę z udziałem Starlight, Maeve i Kimiko możecie zobaczyć w finałowym odcinku 2. sezonu serialu The Boys.

Zobacz także:

Doom Patrol, Umbrella Academy, The Boys – czy drugie sezony wciąż trzymają poziom?

Na weekend
zdjęciagaleria
The Boys - co ze Stormfront i czego możemy oczekiwać w 3. sezonie? Showrunner odpowiada

Spoilery

Źródło: comicbookmovie.com

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPolska gwiazda fitness nawołuje do buntu. “Nie bójcie się mandatów”
Następny artykułSiedem klonów GTA tak złych, że goni je policja