U kobiet bezproblemowe zwycięstwo zanotował KTS Gliwice – lider II-ligowych rozgrywek. U mężczyzn AZS Politechnika Gliwice wysoko przegrała z MKS-em Czechowice-Dziedzice, a drugi zespół KTS-u Gliwice zremisował z LUKS Węgierska Górka.
LUKS Węgierska Górka – KTS II Gliwice 5:5
- Stokłosa Jacek – Radło Szymon 3:0 (11:5, 11:8, 13:11)
- Tomiczek Jakub – Gumiński Krzysztof 2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 4:11, 9:11)
- Wróbel Jan – Pawłowski Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
- Madej Bogusław – Lilien Aleksander 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
- Tomiczek Jakub – Pawłowski Krzysztof 0:3 (2:11, 7:11, 7:11)
- Wróbel Jan – Gumiński Krzysztof 3:0 (11:5, 12:10, 11:9)
- Stokłosa Jacek – Lilien Aleksander 3:1 (11:7, 10:12, 20:18, 15:13)
- Madej Bogusław – Radło Szymon 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 20:18)
- Madej Bogusław / Tomiczek Jakub – Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:6)
- Stokłosa Jacek / Wróbel Jan – Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (10:12, 8:11, 11:5, 7:11)
KS AZS Politechnika Gliwice – MKS Czechowice Dziedzice 1:9
- Mugowski Arkadiusz – Jemilianowicz Sebastian 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
- Misiak Mateusz – Ramenda Adam 0:3 (12:14, 3:11, 13:15)
- Mugowski Arkadiusz – Ramenda Adam 1:3 (2:11, 11:9, 11:13, 7:11)
- Misiak Mateusz – Jemilianowicz Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
- Goniowski Piotr – Grabski Dawid 0:3 (11:13, 8:11, 8:11)
- Stefaniak Michał – Cioch Błażej 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
- Goniowski Piotr – Cioch Błażej 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 4:11)
- Stefaniak Michał – Grabski Dawid 1:3 (4:11, 11:5, 3:11, 3:11)
- Stefaniak Michał / Misiak Mateusz – Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 0:11, 8:11)
- Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr – Cioch Błażej / Grabski Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
KTS Gliwice – UKTS Sokół II Orzesze 10:0
- Szabat Patrycja – Gąsior Oliwia 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:7)
- Rusin Anna – Toborek Maria 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
- Szabat Patrycja – Toborek Maria 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
- Rusin Anna – Gąsior Oliwia 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
- Kaniecka Dorota – Czyrnia Justyna 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
- Ciesielska Agata – Piontek Kornelia 3:0 (11:1, 11:1, 11:8)
- Kaniecka Dorota – Piontek Kornelia 3:0 (11:1, 11:6, 11:4)
- Ciesielska Agata – Czyrnia Justyna 3:2 (11:7, 11:2, 4:11, 9:11, 11:5)
- Rusin Anna / Kaniecka Dorota – Gąsior Oliwia / Toborek Maria 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
- Ciesielska Agata / Szabat Patrycja – Czyrnia Justyna / Piontek Kornelia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5)
Oryginalne źródło: ZOBACZ
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS