A A+ A++

Maseczki, na które zdecydowali się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, na pewno zwracają uwagę. Nasze serca podbiła wersja rodem z “Gwiezdnych wojen”.

Od dziś problem „co założyć” staje się jeszcze bardziej złożony 😂😂😂 a tak serio, najważniejsze, żeby zakrywać usta i nos 😷 wprowadzone dziś obostrzenie, nakładające na wszystkich, poruszających się w miejscach publicznych, obowiązek noszenia maski, ma sens, bo liczne badania wskazują, że noszenie maseczek mocno redukuje rozprzestrzenianie się wirusa 🦠💪 jak wybrać maseczkę? Oczywiście może być jednorazowa, ale warto #wspierampolskiemarki i kupić maseczkę, która nie tylko ratuje miejsca pracy, ale również wspiera polskie szpitale, tak jak u @petitemaison_official (zdjęcie 4) zakładając ją czujesz się jak w masce superbohatera 💪😜😁😂

Inne gwiazdy postawiły na bardziej poważne, ale jednocześnie rzucające się w oczy modele. Poniżej reporter Mariusz Szczygieł oraz znani z “Tańca z gwiazdami” Jan i Lenka Kliment.

Rzadko piszę o swojej rodzinie (poza rodzicami), ale dziś kiedy dostałem taki prezent od mojej siostrzenicy (ciotecznej) @iga.k89 , to się pochwalę. Nie tylko tym prezentem czyli maseczkami wielorazowymi, które dla mnie USZYŁA. Otóż Iga prowadzi we Wrocławiu dom tymczasowy dla chartów. Nie mamy pojęcia, ile psów, a zwłaszcza chartów jest wyrzucanych z domu. Pomoc Chartom (są na Fb) to stowarzyszenie, w którym się udziela, a ja już dawno nic im nie wysyłałem, więc jest okazja odwdzięczyć się za uszyte maseczki, robię więc przelew. 💥Co do masek, to wczoraj doszedłem do wniosku, że psychicznie są mi bardzo potrzebne. Byłem w najbliższym Carrefourze przy Solcu, gdzie chodzę rzadko, tyle że z małych sklepów obok mnie są głównie Żabki, które – jak wytropili dziennikarze – mają deal z Rydzykiem… A w Carrefourze ludzie prawie w ogóle nie przestrzegali odległości. Przy kasach owszem, ale już między półkami szaleli. Ciekawe, dokąd tak się spieszą?

W pamięci wielu osób z pewnością pozostanie też “maseczka liturgiczna”. Zakonnica, która ją pokazała, zachwalała jej zalety: dzięki wszytemu zamkowi, można ją rozpiąć i swobodnie przyjąć komunię świętą.

Ostrożność w czasach pandemii należy zachować również w trakcie ślubu czy komunii. Polacy znaleźli odpowiedź i na tę potrzebę – na rynku dostępny jest duży wybór maseczek na specjalne okazje.

Pojawiają się też wzory maseczek z nadrukowanymi ustami… Bawią, ale potrafią też przestraszyć.

I chociaż niektóre zdjęcia wywołują szczery uśmiech, to pamiętajmy, by w miejscach publicznych zasłaniać go właśnie maseczką. Mają one za zadanie chronić nas i innych przed zarażeniem koronawirusem. Są więc ogromnie istotne dla bezpieczeństwa i zdrowia.

Polecamy również:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułSztywny Pal Azji: Wodzirej prowadzi nas hen, gdzie nie ma przyszłości, jest cień
Następny artykułRozanielona Blanka Lipińska chwali się zdjęciem w łóżku z Baronem i ogłasza: “DZIEŃ BEZ MAJTEK”