A A+ A++

Krystian Ochman (22 l.) umiejętności wokalne może zawdzięczać genom. Zarówno dziadek wokalisty, jak i jego ojciec zostawili po sobie ślady w branży muzycznej. Maciej Ochman współtworzył bowiem znany rockowy zespół.

Krystian Ochman szturmem podbija międzynarodową scenę. Okazuje się, że zdolności wokalne mogły przejść na niego razem z genami. Dziadek piosenkarza był bowiem sławnym śpiewakiem operowym, natomiast jego ojciec – Maciej Ochman – współtworzył zespół “Róże Europy”.

Krystian Ochman – kim jest tata wokalisty?

Tata Krystiana Ochmana, Maciej Ochman, urodził się w 1965 r. Od najmłodszych lat pragnął kariery muzycznej równej Wiesławowi Ochmanowi, który do dziś uznawany jest za jednego z najsławniejszych polskich śpiewaków operowych. W młodości mężczyzna był jednym ze współzałożycieli kultowego zespołu rockowego Róże Europy – grał w nim na syntezatorze.

Na początku lat 80. Maciej Ochman emigrował do Stanów Zjednoczonych. Tam podjął naukę języka angielskiego na Georgetown University w Waszyngtonie. Później przeniósł się do Bostonu, gdzie studiował socjologię i antropologię. Po powrocie do ojczyzny postanowił zostać prawnikiem, więc podjął studia w tym kierunku.

Maciej Ochman odniósł sukces zawodowy dzięki nauce. Postawił na branżę rozrywkową i telewizyjną, w której rozwija się do tej pory, mogąc pochwalić się wysokimi stanowiskami w międzynarodowych firmach. Mężczyzna przez długi czas współpracował z firmą Discovery.

W zespole Róże Europy Ochman występował do czasu emigracji do USA. W 2018 r. z okazji jubileuszu grupy zagrał z nimi kilka niezapomnianych koncertów.

Krystian ceni sobie swoje korzenie, choć niechętnie opowiada o bliskich, ponieważ zachowanie prywatności jest dla niego wyjątkowo ważne. Ponadto młodzieniec pragnie sam zapracować na “nazwisko” – swoim wokalem, prezencją i ciężką pracą. Ojciec dobrze mu życzy, co podkreślił w rozmowie z radiem Eska, gdzie zdradził, co mu powiedział przed występem na Eurowizji 2022.

Krystian Ochman najbardziej boi się opinii mamy?

Wokalista przyznał, że największym krytykiem jego utworów jest jego mama. Fakt ten może dziwić, biorąc pod uwagę, że to Maciej Ochman i Wojciech Ochman, dziadek Krystiana, mają największą wiedzę muzyczną i doświadczenie w branży. Opinie rodzicielki są dla piosenkarza ważne, ponieważ są szczere.

Zobacz też:

Talent Ochmana został odkryty… w drodze do kościoła. “Nuciłem sobie fragment mszy”

Eurowizja 2022: WPADKA podczas występu Ochmana? Wygląda na to, że tancerka zahaczyła go na scenie!

Chloe Ferry niczym lalka Barbie! Cała na różowo!

Putin odpowiada na plany przystąpienia Finlandii do NATO

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKE informuje kraje UE, jak mają płacić w rublach za rosyjski gaz bez łamania sankcji
Następny artykułSFD: Raport miesięczny za kwiecień 2022 roku