A A+ A++

Dorota Szelągowska w ostatnim wywiadzie podjęła drażliwy temat. Projektantka, która od lat boryka się z krzywdzącymi opiniami na swój temat, raz na zawsze ucięła spekulacje. W niedawnym wywiadzie ujawniła, komu zawdzięcza sukces w TVN. Już wiadomo, czy mogła liczyć na wsparcie wpływowych bliskich.

Szelągowska odcina się od Urbana. W niczym jej nie pomógł

Dorota Szelągowska wciąż boryka się z krytycznymi komentarzami ze strony internautów, którzy często zarzucają jej, że osiągnęła sukces w telewizji i dostała własny program w TVN dzięki wpływowym bliskim. W sieci nie brakuje komentarzy, mówiących o tym, że to Katarzyna Grochola pomogła córce rozwinąć skrzydła w show biznesie. Okazuje się, że prawda jest zgoła inna, ponieważ ambitna projektantka próbowała swoich sił na szklanym ekranie jeszcze zanim jej mamie udało się podbić rynek wydawniczy.

“Zaczęłam pracować w telewizji kilka lat wcześniej, zanim ona [Katarzyna Grochola – przyp. red.] stała się sławną pisarką i mogłaby mi coś załatwić” – wyjawiła w rozmowie z Wprost”. 

Co więcej, ci bardziej dociekliwi, zaczęli sądzić, że jeśli w karierze nie pomogła jej mama, to musiał to być wpływowy dziadek Jerzy Urban. Gwiazda ma już dość takich pomówień. Publicznie odcięła się od plotek, zaznaczając, że jej powiązania z politykiem są zupełnie nie na miejscu, bo przyszła na świat, gdy jej babcia nie była już z nim w związku.

“Czytam w komentarzach, że jestem tu, gdzie jestem, bo moim dziadkiem był Jerzy Urban. Nie był. Rzeczywiście był kiedyś mężem mojej ciotecznej babki – rozwiedli się, zanim się urodziłam. Nie załapałam się, nic od niego nie dostałam ani niczego mi nigdy nie załatwił” – wyjawiła gwiazda.

Wychodzi więc na to, że gwiazda TVN zawdzięcza sukces w stacji tylko sobie samej, wytrwałości i ciężkiej pracy.

Szelągowska boleje nad losem syna. Przez znane nazwisko nie będzie miał lekko

Szelągowską najbardziej dotyka jednak to, co spotyka jej syna Antoniego. Chłopak przeżywa obecnie to, z czym ona również musiała się mierzyć. Niemalże każdego dnia jest posądzany o to, że odnosi sukcesy w aktorstwie dzięki znanej mamie. Choć nie da się ukryć, że rozpoznawalne nazwisko może wiele zdziałać w branży show biznesowej, trudno podejrzewać Dorotę o to, by mogła zdziałać cuda w kwestii jego talentu. Jak sama przyznaje, o ile krzywdzące opinie na jej temat zupełnie jej nie obchodzą i zwykle “spływają po niej”, ale “jak czyta, że załatwiła coś synowi, no to już mniej”.

Jak wyznała, nie ingeruje w jego życie, ponieważ wie, że Antoni jest w stanie sam zapracować na swoją przyszłość. Co więcej, zaganiana wśród własnych spraw i obowiązków, nie orientuje się na bieżąco w jego planach.

“Pamiętam z pięć lat temu, jak Antek jeszcze nie był w szkole teatralnej i zagrał w jakichś odcinkach “Na Wspólnej” – dowiedziałam się o tym od pani sprzątającej u moich znajomych, która sprzątała też u producentki “Na Wspólnej”. Pogratulowała mi, a ja nie wiedziałam czego. Oczywiście wiedziałam, że Antek chodzi na castingi i bierze udział w różnych projektach, ale widocznie to nie wydało mu się na tyle ważne, żeby się jakoś specjalnie pochwalić. Widziałam za to, jak przeżywa te doniesienia” – wyjawiła.

Gwiazda przyznała, że każdego dnia stara się wspierać syna i jest bardzo dumna z jego życiowych osiągnięć. Jak zaznaczyła, jej postawa nie zmieni jednak tego, że “nieważne co zrobi [Antoni – przyp.red], i tak będzie musiał dwa razy bardziej udowadniać, że potrafi”.

Zobacz też:

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Dorota Szelągowska chwali się mieszkaniem. Nie do wiary, co się w nim znalazło

Koniec spekulacji. Grochola jednoznacznie ucięła plotki o Szelągowskiej. W tle TVN

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolacy mistrzami świata. Wielki sukces Kajetanowicza i Szczepaniaka
Następny artykułZ tymi znakami zodiaku nie planuj małżeństwa. Możliwy szybki rozwód