A A+ A++

Do bardzo nietypowego zdarzenia drogowego doszło w czwartek w Szczecinku w woj. zachodniopomorskim. Do rzeki, która płynie w centrum miasta wjechał nissan qashqai.

Kobieta, która siedziała za kierownicą, opowiedziała policjantom, jak do tego doszło. Ich zdziwienie musiało być niemałe bo… – Przekazała nam, że do zdarzenia doszło przez pierogi – powiedział w rozmowie z TVN24 Szczecin aspirant Anna Matys, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Samochodem podróżowały dwie osoby. Jak wyjaśnia policjantka, pasażer miał trzymać na kolanach pudełko z gorącymi pierogami, które nagle się otworzyło, a jego zawartość wylała się na kierującą. Kobieta straciła panowanie nad kierownicą, gwałtownie skręciła i wjechała do rzeczki.

Jak podaje policja, 42-letnia kierująca była trzeźwa. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu. To on zdecyduje o karze.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyła straż pożarna, a samochód już został wyciągnięty z wody.

Potocznie zwana rzeką Niezdobną naprawdę nazywa się Nizica. Rzeka o długości 2,3 km wypływa z jeziora Trzesiecko w Parku Miejskim w Szczecinku, następnie przypływająca przez miasto i uchodzi do jeziora Wielimie.

Źródło: TVN24 Szczecin

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułHyper Scape z datą premiery. Gra trafi też na PS4 i Xbox One
Następny artykułDziś wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak je sprawdzić?