A A+ A++

Około 6 milionów złotych – tyle wynosi cena wywoławcza za dawną siedzibę kieleckiej spółki Drogowiec-PL (obecnie Książka). Syndyk wystawił tę i inne nieruchomości na sprzedaż, bo firma jest w upadłości, a poza tym zajmuje się nią prokuratura.

Zabudowana budynkami biurowo-magazynowymi działka pomiędzy ulicami Sienną i Mleczną w Kielcach jest do nabycia za dokładnie 5 mln 792 tys. zł.

– To wartość rynkowa wynikająca z opisu i oszacowania nieruchomości – mówi Tycjan Saltarski, syndyk masy upadłościowej Książki (dawny Drogowiec-PL).

ZOBACZ TAKŻE: Budowa opóźniona, a Cromodora Wheels zrezygnowała z gigantycznego wsparcia. Problemy z fabryką felg wartą 630 mln zł

Na sprzedaż wystawione są też grunty należące do upadłej spółki w gminie Zagnańsk. Jedna z nich to przeszło trzyhektarowa działka w Kajetanowie. Cena wywoławcza to 3 mln 381 tys. zł. – To nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowo-biurowym, z dosyć dużym utwardzonym placem i rampami rozładunkowymi – opisuje syndyk. Pozostałe tereny – w Kołomaniu i Samsonowie – są niezabudowane. To grunty rolnicze. Ten pierwszy ma ponad 66 ha, a cena wywoławcza wynosi ok. 1,8 mln zł. Ten drugi ma 59 ha, a cena wywoławcza to 1,75 mln zł. We wszystkich tych przetargach oferty można składać do 12 września.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStracił warsztat w pożarze. Przyjaciele zbierają pieniądze na odbudowę
Następny artykułKandydaci na fotel brytyjskiego premiera zapowiadają twardą politykę migracyjną