A A+ A++

Święta, święta i po świętach. Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec z uwagą, że po świętowaniu kontenery na śmieci przy jednym z bloków na osiedlu Dolnośląskim dosłownie straszą ilością pozostawionych odpadów.

Nasz telewidz podkreślał, że właśnie taki widok zastał przy bloku nr 106 na os. Dolnośląskim. Śmieci są w koszach, obok koszy a nawet na pobliskim terenie zielonym. Mimo, iż mieszkańcy zostawiają odpady tu gdzie jest ich miejsce czyli przy kontenerach do tego przeznaczonych to panująca aura i silny wiatr sprawił, że te są teraz także w najbliższej okolicy. Przemoknięte kartony po przesyłkach, plastikowe odpady a nawet szklane butelki.

Trzeba przyznać, że czas świąteczny to trudny moment dla środowiska naturalnego. Święta to okres wzmożonej konsumpcji i zakupów, a w efekcie kosze na śmieci zapełniają się tonami odpadów. Przy tym trzeba także pamiętać, że odbiór odpadów realizowany jest wedle wcześniej ustalonego harmonogramu.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMKS Sokoły podsumowują sezon
Następny artykułZamiast wymarzonego urlopu niemiła niespodzianka za 5 tysięcy złotych