Po dramatycznym meczu i remisie w regulaminowym czasie gry, dopiero po dogrywce MKS Polkowice pokonuje Zagłębie Sosnowiec i awansuje do strefy medalowej Mistrzostw Polski U15 !!!

Początek spotkania nie zapowiadał dreszczowca. Wygrana pierwsza kwarta 21:10, 11 pkt. Julii Koryzny ( w tym 3 x za 3 pkt. ), doskonała gra Dominiki Puzio oraz Martyny Główczak i zaangażowanie wszystkich zawodniczek pozwalały sądzić, że mecz będzie pod kontrolą Polkowic. Niestety od drugiej kwarty coś sie zacięło… Przegraliśmy ten fragment 8:13, a kolejną kwartę 8:15 i na ostatnie 10 minut wychodziliśmy na parkiet przegrywając jednym punktem. Walka na całym boisku i wygrana kwarta 13:12. Po 40 minutach remis 50:50 i dogrywka !!! W dodatkowych 5 minutach gry polkowiczanki zachowały więcej zimnej krwi zwyciężając 10:7, a w całym meczu 60:57 !!! Tytuł MVP meczu trafił w ręce Dominiki Puzio.
MKS Polkowice : Zagłębie Sosnowiec 60 :57 ( 21:10, 8:13, 8:15, 13:12, d. 10:7 )
Punkty : Puzio 17 ( double-double, 11 zbiórek), Koryzna J. 17, Główczak 10, Kotwicka 7, Rakowska 6, Stępień Z. 3, Koryzna Z., Nowakowska, Pilichowska, Romaszko, Świeżowska, Czaja.
Trenerzy : S. Rudnicki, E. Koryzna
W piątek ostatni mecz grupowy, o godz. 10:00 naszym rywalem będzie ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski.