A A+ A++

Związkowcy domagają się podwyżek dla wszystkich zatrudnionych w tym kraju, aby w sytuacji rosnącej inflacji, byli oni w stanie utrzymać siłę nabywczą swoich zarobków.

LOT poinformował swoich pasażerów, że odwołane zostały dwa rejsy powrotne z Lotniska Chopina na brukselskie Zaventem — poranny i popołudniowy. Lot wieczorny pozostał w rozkładzie. Belgowie zapewniają, że robią wszystko, aby nie dopuścić do totalnego chaosu w stołecznym porcie.

Nie jest znany jeszcze status lotu Wizz Aira z Warszawy do Charleroi. Pasażerowie, którzy mają wykupione bilety na ten rejs powinni jak najszybciej skontaktować się z przewoźnikiem. Ogółem nie wiadomo jeszcze ilu ostatecznie pasażerów ucierpi z powodu tego protestu, którego rozmiary na razie nie są znane. Wiadomo natomiast, że dojazd na lotnisko w Brukseli będzie bardzo utrudniony, ponieważ strajkuje nie tylko branża lotnicza, ale i cały transport. Jeśli ktoś jest zdeterminowany, aby jednak spróbować polecieć do Belgii, bądź wylecieć z tego kraju, to powinien ograniczyć się wyłącznie do bagażu podręcznego, bo strajkują także firmy handlingowe.

Strajk generalny jest w transporcie lotniczy … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoncert Muzyki Chóralnej
Następny artykułBezdomny koczujący w centrum Opola ma nakaz opuszczenia Polski. Ale chroni go epidemia