A A+ A++

Podczas tegorocznego DC FanDome ogłoszono, że trwają intensywne rozmowy na temat stworzenia filmu Static Shocku. Teraz The Hollywood Reporter potwierdza, że film powstanie. Jednym z producentów widowiska DC i Warner Bros. ma być Michael B. Jordan (Czarna Pantera, Tylko sprawiedliwość).

Michael B. Jordan podpisał kontrakt wspólnie z Reginaldem Hudlinem za pośrednictwem własnej firmy produkcyjnej Outlier Society. Przypomnijmy, że Static Shock jest postacią z komiksów DC. Bohaterem skrywającym się pod tym pseudonimem jest Virgil Hawkins, nastolatek i geek, który kocha gry wideo. Jest superbohaterem posiadającym elektromagnetyczne moce, które wykorzystuje w walce ze złem. 

nullDC

W oświadczeniu opublikowanym na THR, aktor podzielił się swoim entuzjazmem dla tego projektu. Cieszy go możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego wszechświata skupionego wokół czarnoskórych superbohaterów. Outlier Society ma być zaangażowane w wiele innych podobnych projektów. Wcześniej widzowie mogli oglądać między innymi serial Raising Dion na platformie Netflix o młodocianym czarnoskórym superbohaterze. W tym projekcie sam Michael B. Jordan zagrał jedną z ról.

Zobacz także:

Źródło: thehollywoodreporter.com

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułSyn Ryszarda K. zatrzymany ws. pobicia operatora TVP
Następny artykułR5 również z hybrydą