A A+ A++

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji PropTech Festival 2020 – wydarzeniu skierowanym do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcemy promować i prezentować przed szefami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperów, inwestorów, zarządców i najemców. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2020 r. Finał odbędzie się 14 września podczas Gali podsumowującej pierwszy dzień wydarzenia Property Forum 2020 (www.propertyforum.pl).

Dla kogo:

Konkurs jest skierowany do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości. Nie tworzymy tematycznych barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować zarówno start-upy, jak i firmy z doświadczeniem, tworzące innowacyjne rozwiązania mające zastosowanie w obiektach komercyjnych – biurowcach, hotelach, centrach handlowych, sklepach, magazynach i budynkach użyteczności publicznej. W konkursie nie mogą wziąć udziału finaliści ubiegłych edycji, promując to samo rozwiązanie i/lub usługę.

Co zyskasz:

Współpracę i kontakty z szefami i przedstawicielami największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce: deweloperami, inwestorami, zarządcami i najemcami. Okazję do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas największej konferencji dla rynku nieruchomości komercyjnych w regionie – Property Forum 2020 oraz promocję na portalach PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i Housemarket.pl oraz w mediach społecznościowych.

Jak wybieramy:

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2020.

Do zgłoszenia można dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: [email protected]. Maksymalny rozmiar maila nie może przekroczyć 10 MB. W tytule maila prosimy podać nazwę konkursu oraz nazwę firmy.

Przesłanie zdjęć jak powyżej jest jednoznaczne z upoważnieniem organizatora konkursu do kadrowania i następnie publikacji zdjęcia w związku z przeprowadzanym konkursem i przyznanym ewentualnym tytułem, poprzez witryny w sieci Internet oraz w kolportowanej prasie drukowanej. Podmiot przesyłający zdjęcia gwarantuje posiadanie praw do udzielenia powyższego upoważnienia.

Redakcja portali PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl, Housemarket.pl wraz z Jury wybiera 15 najciekawszych zgłoszeń, które zostaną ogłoszone na portalach na początku sierpnia 2020.

Następnie odbędzie się głosowanie Czytelników portali Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl, które potrwa do 31 sierpnia 2020.

DO POBRANIA

EEC On-line

Retransmisja sesji:

EEC Online – Sesja: Rynek nieruchomości komercyjnych – koniunktura, inwestycje, klient

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułTotalitarny spadek Majdanu
Następny artykułNie żyje Malik B z The Roots. Raper miał 47 lat