A A+ A++

Starship został wystrzelony w sobotę i była to znacznie bardziej udana próba rakiety SpaceX od poprzedniej. Statek poleciał w kosmos i choć oba człony uległy zniszczeniu, tak wydarzenie okrzyknięto wielkim sukcesem. Start Starshipa zgromadził w Boca Chica mnóstwo ludzi, którzy robili zdjęcia i nagrywali filmy.

SpaceX w sobotę przeprowadziło drugą próbę lotu orbitalnego statku Starship, co wymagało wielu przygotowań. Ogromna rakieta została wystrzelona w kosmos i była to misja, która przebiegła znacznie lepiej po myśli firmy niż poprzednia, gdy w kwietniu cała konstrukcja eksplodowała. Sobotnie wydarzenie zgromadziło na miejscu startu mnóstwo ludzi i teraz mamy okazję zobaczyć ich relacje.

Sobotni start statku Starship wraz z pierwszym członem Super Heavy z pewnością był ogromnym widowiskiem. W Boca Chica, gdzie SpaceX ma własną placówkę, pojawiło się mnóstwo ludzi. Nagrywali oni start oraz moment wznoszenia się rakiety w powietrze. Dzięki temu powstało mnóstwo zdjęć oraz filmów. Własne materiały opublikowała także firma Elona Muska.

Rakieta wystrzelona w sobotę miała zmodyfikowaną sekwencję zapłonu silników pierwszego stopnia o nazwie Super Heavy. Tym razem obyło się bez problemów i wszystkie 33 Raptory pracowały zgodnie z założeniami SpaceX i ich widok z pewnością robił wrażenie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMichalik: 11 listopada do wykasowania. Kojarzy się z faszystami
Następny artykułOrlen na zakupach. Zwiększy wydobycie w Norwegii