A A+ A++

W ostatnich miesiącach mogliśmy natrafić na wiele niepokojących informacji dotyczących całkowitego odrestaurowania Star Wars KOTOR. Szef Saber Interactive jednak potwierdził dobrą wiadomość – gra wciąż powstaje.

W 2021 roku na pokazie PlayStation zobaczyliśmy krótki teaser produkcji, która nie bez powodu pobudziła fanów uniwersum Gwiezdnych wojen. Po latach pewnej stagnacji w Aspyr, kiedy nie mogliśmy liczyć na zbyt duże aktualizacje postępów prac, Star Wars KOTOR trafił w ręce Saber Interactive – klasyk nadal miał się doczekać pełnoprawnego odświeżenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Saber Interactive ostatnio doświadczyło znaczących zmian, a jeszcze do niedawna odświeżenie KOTOR-a nastręczało pewnych problemów. W najnowszym wywiadzie z redakcją IGN Matthew Karch, dyrektor generalny studia, jednak potwierdził dobrą wiadomość.

Karch wykupił Saber Interactive z Embracer Group i „pozyskał” oczekiwany tytuł. Star Wars KOTOR Remake wciąż powstaje:

To jasne i oczywiste, że nad tym pracujemy. Było o tym w prasie wiele razy. Powiem tylko, że gra żyje i ma się dobrze, a naszym celem jest upewnienie się, że przekraczamy oczekiwania konsumentów.

CEO Saber Interactive nie podzielił się jakimikolwiek szczegółami z dziennikarzami, lecz Rebekah Valentine przypomina o słowach Larsa Wingeforsa – w rozmowie z inwestorami, po sprzedaży Saber Interactive, szef Embracer zasugerował, że Star Wars KOTOR Remake może potrzebować jeszcze sporo czasu.

IGN potwierdza, że Matthew Karch wykupując Saber Interactive z Embracer Group, przejął „co najmniej 38 projektów gier wideo, ponad 3000 pracowników i studia takie jak Nimble Giant, Mad Head Games, Slipgate, New World Interactive, 3D Realms i wszystkie studia pod marką Saber”, więc była to naprawdę rozbudowana transakcja.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNBA: Kobieta wybrana najlepszym trenerem G League! Nadchodzi przełom?
Następny artykułTragedia w stawie w Przyłęku