A A+ A++

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast jest stworzoną przez studio Raven Software kolejną odsłoną przygód Kyle’a Katarna – agenta Republiki i Rycerza Jedi, który jednak zrzekł się Mocy po wydarzeniach z poprzednich części. Zmuszony jest jednak ponownie sięgnąć po miecz świetlny, gdy Galaktyce zaczyna zagrażać zły Desann i jego armia Odrodzonego Imperium. W trakcie zabawy mamy okazję odwiedzić szereg doskonale znanych fanom Gwiezdnych wojen lokacje, takie jak Nar Shaddaa, Bespin czy Yavin IV, i stanąć do walki z licznymi przeciwnikami za pomocą nie tylko ikonicznej broni Jedi, ale również szeregu różnych karabinów.

Odblokujesz w ten sposób opcje w menu Cheats, takie jak nieśmiertelność, niewidzialność czy przenikanie przez ściany. Będziesz również mógł przenieść się do dowolnego poziomu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułShadow Hearts: Covenant (triki) PS2
Następny artykułThe Legend of Zelda: Link's Awakening (triki) Switch