A A+ A++

Liczba wyświetleń: 113

Wczoraj, 4 listopada roku 2022, odbyły się duże protesty górników przed siedzibą PGE.Przemowy były trafne i niezwykle mocne. Oberwało się przede wszystkim Mateuszowi „Pinokio” Morawieckiemu oraz Jarosławowi Kaczyńskiemu. Konkluzja była jedna, a mianowicie padły słowa o rozliczeniu, wymierzeniu sprawiedliwości, a także słowa wzywające do opamiętania się polityków PiS, aby ci zaprzestali tej „antypolskiej” polityki, jaka obecnie jest realizowana.

Coraz głośniejszy staje się temat węgla, jaki rząd PiS-u w ostatnim czasie rozpoczął sprowadzać z zagranicy z „wszelkich możliwych źródeł”. Okazuje się, że znaczna część ze sprowadzonego surowca nie nadaje się do opału, a stanowi jedynie jakieś „węglowe błoto”. W tej sprawie pojawiły się liczne artykuły, publikacje, reportaże, a także wypowiedzi właścicieli składów węglowych i ostatecznych odbiorców, czyli polskich rodzin.

Skala zjawiska jest tak duża, że nie można tego ignorować, lub nazywać „teorią spiskową”, ponieważ to się dzieje. Dramatyczne w tym wszystkim jest to, że Polska dosłownie „leży” na węglu, ale zamiast wydobywać go więcej, politycy PiS, pod dyktando Unii Europejskiej, zamykają kolejne kopalnie.

Oto co w 2015 roku premier Beata Szydło z PiS-u mówiła pod kopalnią Makoszowy.A co PiS robi?Tego co obecnie dzieje, nie można wytłumaczyć w racjonalny sposób, no chyba, że stwierdzimy, iż mamy z jawną i świadomą zdradą stanu. W zasadzie trudno to komentować, ponieważ wydawało się, że Platforma Obywatelska osiągnęła pewne szczyty zdrady Rzeczpospolitej, ale w chwili obecnej PiS „bije na głowę” nawet Platformę Obywatelską.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSobotni wieczór z NBA NA ŻYWO! Ten mecz może być przełomem dla obu drużyn. Kings faworytami
Następny artykułM. Nykiel: Elektorat PiS-u to ludzie bardzo tożsamościowi