A A+ A++

W połowie lipca Sony zapowiedziało program lojalnościowy PlayStation Stars, a następnie szybko zapewniło, że nie znajdziemy w nim produktów NFT. Teraz wychodzi na to, że japońska korporacja może się szybko z owego zapewnienia wycofać.

W największym skrócie: program lojalnościowy PlayStation Stars ma zapewnić wiele ciekawych nagród za wykonywanie aktywności. To coś w rodzaju Microsoft Rewards. Jedną z nagród w inicjatywie Sony miałyby być ekscytujące “cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie”, które gracze wcześniej połączyli z NFT.

Japończycy zaprzeczyli, jakoby za wykonywanie wszelkiej maści aktywności społeczność mogłaby wymieniać swoje punkty na rzeczy związane z jednostką danych opartą na architekturze blockchainu. Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej, bo niektórzy użytkownicy zgłaszają, jakoby Sony pytało – przy wykonywaniu dodatkowych czynności związanych z wydarzeniem EVO – o to, jakie przedmioty związane z NFT chcielibyśmy zakupić w przyszłości.

Pamiętacie, kiedy Sony powiedziało, że cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie w PS Stars nie będą NFT?

Jest to dość dziwna sytuacja i niekoniecznie związana wyłącznie z PlayStation Stars. Wszak twórcy konsol PlayStation potwierdzili, że nie znajdziemy tam NFT, więc może japońska korporacja planuje wdrożyć kolejną inicjatywę, tym razem związaną z cyfrowymi, wartościowymi przedmiotami?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPuchar Narodów M: Polacy odpadli w ćwierćfinale
Następny artykułNBA: Będzie wielki transferowy hit? Lakers, Jazz i Knicks rozmawiają o wymianie