A A+ A++

Nowa, szeroko zasięgowa kampania Sonko podkreśla, że warto urozmaicić swoją dietę i sięgać po różnorodne produkty, wymieniając tradycyjne elementy naszych posiłków na nowe – bardziej wartościowe.

Jednym z elementów kampanii jest spot reklamowy, którego koncepcja opiera się na czterech historiach o jednym wspólnym mianowniku. Produkty Sonko  są na tyle uniwersalne, że towarzyszą bohaterom podczas rozmaitych zajęć o różnych porach dnia. Jednocześnie, bez względu na „opowieść”, w której się znajdą jawią się jako naturalne, przyjazne i nowoczesne.

Spot emitowany jest w tv stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Kampania obejmuje również emisję czterech bilboardów sponsorskich, działania w internecie oraz serwisach VOD.

Zaplanowano także działania w mediach społecznościowych, czy influencer marketing skierowane przede wszystkim do młodszych konsumentów oraz materiały POS.

Kreację stworzyła Agencja Opus B we współpracy z działem marketingu Oshee World. Za produkcję spotu odpowiada Lemon. Kampania jest również początkiem współpracy z agencją mediową Spark Foundry, która w wyniku przetargu, odpowiedzialna jest za strategiczne planowanie i zakup mediów (telewizja i digital). Za działania public relations odpowiada agencja Partner of Promotion.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCoders Lab klientem Good One PR
Następny artykułMarcin Gocłowski: z Thomson Reuters do NBS Communications