A A+ A++

Roksana Węgiel na początku 2023 roku dopiero co skończyła 18 lat, a już szykuje się do ślubu. Artystka przyjęła pierścionek zaręczynowy od starszego ukochanego i planuje z nim przyszłość. Teraz wyszły na jaw zaskakujące informacje na temat ceremonii!

Młodziutka Węgiel już myśli o roli żony

Roksana Węgiel przygodę z show-biznesem zaczęła od wczesnych lat dzieciństwa. Talent wokalny odkryła na obozie sportowym i wtedy zrozumiała, że śpiewanie jest jej pasją. Następnie pojawiła się w programie “The Voice Kids”, a jej umiejętności zostały docenione przez jurorów i publikę. Jej kariera w mig nabrała tempa, a artystka stała się idolką nastolatek.

Młoda gwiazdka dorastała na oczach widzów i z uroczej dziewczynki stała się kobietą. O tym, że jest już dorosła, mogliśmy przekonać się wielokrotnie. 18-latka nie tylko stawia na odważniejsze kreacje, ale również związała się ze starszym mężczyzną i już szykuje się do ślubu!

Duża część publiczności uważa, że zamążpójście w wieku nastoletnim to nieco szalony pomysł, Roksana jednak nic sobie z tego nie robi i krok po kroku planuje ceremonię!

Ślub Roxie Węgiel i starszego Kevina Mgleja. Zaskakujące, co wyszło na jaw

Roksana Węgiel pierwszą połowę 2023 roku z pewnością może uznać za udaną. W styczniu świętowała pełnoletność, następnie przestała ukrywać ukochanego Kevina, wydała płytę, zdała maturę, a na dodatek przyjęła zaręczyny. Jak się teraz okazuje, młoda gwiazda nie zamierza długo być narzeczoną i już szykuje się do ślubu!

Wokalistka krok po kroku planuje ceremonię, która ma być perfekcyjna i idealna. Nastolatka podkreśliła, że ten wyjątkowy dzień ma należeć do niej i Kevina, dlatego nie chce dużego wesela. Uroczystość ma być skromna i przeznaczona tylko dla najbliższych.

“Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem po prostu mogli to celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach” – powiedziała w rozmowie z “Faktem”.

Artystka w tej samej rozmowie dodała, że zależy jej na wspomnieniach, a nie przepychu i medialnej aferze.

“Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach” – dopowiedziała.

Też wolicie skromne śluby?

Przeczytajcie również:

Roxie Węgiel pozuje z mamą: “Wygląda na dwadzieścia parę lat”

Chłopak Roksany Węgiel chwali się nowym gniazdkiem. Nie wygląda to obiecująco

Roksana Węgiel przyznała się do wielkiego błędu. Dziś nie postąpiłaby w ten sposób

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNa granicy i wewnątrz kraju – ciekawostki lipcowe
Następny artykułSzpital szuka pracowników – głównie na SOR