A A+ A++

Zakończyła się druga kolejka fazy zasadniczej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, której organizatorem była Akademia JKH GKS Jastrzębie.

Tym razem drużyna młodzików uplasowała się poza podium, ale zarazem pokonała rywali z Rumunii i Łotwy. Bezdyskusyjny triumf odniosła młodzieżowa ekipa słowackiego MSHK Prievidza.

Słowacy zanotowali w turnieju komplet zwycięstw, przy czym – co ciekawe – kluczowe odnieśli już w pierwszym spotkaniu, pokonując późniejszych srebrnych medalistów z Tychów.

Zespół JKH prowadzony przez trenera Wojciecha Czecha zakończył imprezę w ambiwalentnych nastrojach. Jastrzębianie urządzili sobie bowiem strzelecki trening w pojedynkach z rywalami z Rumunii (12:0, 11:0), a także pokonali rówieśników z łotewskiego dyneburga (3:1). Z drugiej jednak strony młodzicy zaczęli turniej od derbowej porażki z Tyskimi Lwami (3:5), zaś w pojedynku o pozostanie w rywalizacji o podium musieli uznać wyższość kijowskiej Kryżynki (2:5). Natomiast na finiszu imprezy gospodarze postawili trudne warunki słowackim mistrzom.

Kolejne mecze w ramach CJHL odbędą się po Nowym Roku.

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWedług analiz – ich nie powinno tam być! Większe szanse dawano… Polsce
Następny artykułWiedźmin 3 i problemy graczy na PC. CD Projekt RED wydało oświadczenie i „bada” zgłoszenia