A A+ A++

Słowackiego 7 na Jeżycach to adres, a jednocześnie nazwa inwestycji spółki Proxin, która realizowana jest w centrum Poznania. Powstanie kameralny budynek wielorodzinny z 61 mieszkaniami. Uzupełnieniem powierzchni mieszkalnych jest 10 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2022 15:17

  • Słowackiego 7 powstaje na poznańskich Jeżycach.
  • Projekt realizuje Proxin.
  • W ramach osiedla powstanie 61 mieszkań i 10 lokali usługowych z dużymi przeszkleniami.

Poznańskie Jeżyce to modna, różnorodna dzielnica, która w ostatnim okresie przeżywa dynamiczny rozwój, i równie dynamicznie zwiększa się liczba mieszkańców. Funkcjonują tu liczne restauracje i knajpki, obiekty kulturalne, czy słynne targowisko. Nie brakuje również terenów zielonych.

Mieszkańcy inwestycji Słowackiego 7 z pewnością pełnymi garściami będą czerpać ze swoistego klimatu dzielnicy Jeżyce. Z takie lokalizacji korzyści wyniosą również osoby prowadzące tu mniejszy lub większy biznes.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestorzy indywidualni chętnie kupują lokale usługowo-handlowe, powstające w nowych inwestycjach. Jest to alternatywa dla lokowania kapitału w mieszkania. Poziom osiąganego dochodu jest większy, a z drugiej strony to oszczędność poświęconego czasu.

– Poza 61 mieszkaniami nasz projekt to także 10 przestronnych lokali usługowych z dużymi przeszkleniami. Proponujemy powierzchnie od 35 do 99 mkw., a na dwa wybrane lokale usługowe obowiązuje promocja. Mówimy o ścisłym centrum Poznania, z perspektywami na wielu klientów. Ponadto możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb spełnia wymagania nowoczesnego biznesu. – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu firmy Proxin.

Sama inwestycja to kameralny budynek składający się z 3 segmentów, a architektonicznie nawiązujący do stylowych kamienic w tej części Poznania. Powstanie tylko 61 mieszkań, a obecnie w  ofercie pozostały ostatnie mieszkania o powierzchni od 31 do 89 mkw., a wśród nich zarówno lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Wybrane mieszkania będą posiadały tarasy, z możliwością aranżacji zielonego zakątka, a pozostałe – przestronne balkony.

Realizacja inwestycji postępuje zgodnie z założonym wcześniej planem. Budynek oznaczony cyfrą 7, znajdujący się najbliżej ulicy Słowackiego, właśnie osiągnął stan surowy zamknięty, więc ma już wstawione okna. W dwóch kolejnych budynkach, czyli 7A i 7B, stan prac jest podobny, ale dodatkowo trwa też wykonanie elewacji zewnętrznej – informuje Piotr Łopatka. Dla komfortu mieszkańców powstanie hala garażowa, komórki lokatorskie, boks rowerowy oraz przytulny skwer umożlwiający relaks na świeżym powietrzu. Na froncie terenu inwestycji zostanie zachowane stare drzewo rosnące w tym miejscu od kilkudziesięciu lat.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPuck: zmarł śp. Józef Elandt.
Następny artykułNowogard. CBA aresztowało samorządowca. “Korzysci o charakterze seksualnym”