A A+ A++

Sławomir Banasiak, który sławę zyskał dzięki programowi “Rolnik szuka żony” już od kilku miesięcy chciał sformalizować swój związek z ukochaną Eweliną. Na drodze do tego stanęła jednak pandemia koronawirusa, która pokrzyżowała ślubne plany zakochanych. Wygląda jednak na to, że Sławomir i Ewelina spełnili swoej marzenie i wzięli ślub!

Ciekawe wieści płyną z Gliznowa pod Lubieńcem, gdzie mieszka gwiazdor 6. edycji programu “Rolnik szuka żony” – Sławomir Banasiak. Wszystko wskazuje na to, że dzielny rolnik, pszczelarz i strażak w jednej osobie wreszcie się ożenił! 

Sprawdziliśmy, śliczna Ewelina zmieniła nazwisko i nosi teraz takie samo jak Sławek, ale o szczegółach ślubnej ceremonii nie wie prawie nikt. Powód jest jeden: – Sławek za mocno doświadczył popularności w programie.

Ludzie na ulicy mieli do niego pretensje, że nie wybrał Marty – jednej z kandydatek, zaczepiali go, pisali do niego obraźliwe wiadomości, wypytywali o szczegóły jego rodziców i sąsiadów. Nie miał pojęcia, że kompletnie straci prywatność – tłumaczy na jego kolega z programu. Doszło do takiej sytuacji, że Banasiak odciął się od znajomych z show, by nie podsycać plotek i uciekł w pracę, ale znalazła go… sąsiadka!

Pewnego dnia otrzymał list od Eweliny, która mieszkała w pobliskim Toruniu. Spotkali się po zakończeniu zdjęć do 6. edycji “Rolnik szuka żony” i po kilku randkach oficjalnie zostali parą. Ewelinę zaakceptowali rodzice rolnika, a on sam postanowił nawet zabrać ją na plan świątecznego wydania show pod koniec 2019 roku. Widać było, że jest bardzo szczęśliwy. 

Wtórowała mu żona, pani Zdzisława: “Sławek miał narzeczoną, zwodziła go przez 2 lata obietnicami, że zostanie jego żoną i przyjdzie na gospodarkę. I nagle… zerwała z nim znajomość!”

Ewelina okazała się wymarzoną kandydatką na żonę i synową, więc Sławek oświadczył się już w zeszłym roku i wyremontował dom dla ukochanej, ale pandemia pokrzyżowała mu plany weselne. Trzeba było przekładać termin i ograniczać listę gości.

Z jednej strony to problem, a z drugiej ułatwienie, bo mieli jeszcze jeden powód do tego, by urządzić sobie ślub bez sensacji i dyskretnie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIwona Kutyna “uciekła” z TVP, bo nie chciała podzielić losu Danuty Holeckiej? A Jacek Kurski dawał jej drugą szansę
Następny artykułLegia-Flora 2-1. Czesław Michniewicz: Sami napędzaliśmy Florę swoimi błędami. Wideo