SKBB z workiem medali.

Sulęciński Klub Badmintona,,Badminton4all”  Najlepszy w Generalnej Klasyfikacji Medalowej.

W Lipianach 1.07.2020 odbyły się V Otwarte Mistrzostwa  w Badmintonie o Puchar Burmistrza Lipian. W turnieju wzięli udział nie tylko amatorzy, ale także licencjonowani zawodnicy. Między innymi zaproszeni goście Dorota Grzejdak –Sianów i Robert Aleksandrowicz Sulęcin.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Łukasz Chudziński SKBB zdobywając dwa złote medale. Świetnie zaprezentowała się 15 letnia Weronika Aleksandrowicz zdobywając brąz. Nasi pocieszni  amatorzy Maciej Grams /Krzysztof Nowak wywalczyli również brąz. Najmłodszym zawodnikiem w turnieju był Mikołaj Darmograj SKBB. Świetnie radził sobie na korcie wśród starszych. Nie wrócił z pustymi rękoma, wylosował świetne nagrody i zdobył super doświadczenie, które mamy nadzieję zaowocuje w przyszłości. Nasi trenerzy zdobyli srebro w grze mieszanej.

Podziękowania dla organizatorów. Marek Polaszczyk – za przygotowanie poczęstunku: pączki, ciasta, kawa, herbata, czekolada, upominków dla wszystkich zawodników. Także za te przepyszne pierogi, które sam lepiłeś.
Krzysztof Trojanowski – sędzia główny, dziękujemy za sprawne przeprowadzenie turnieju .

Podsumowując Turniej niezmiernie miło nam poinformować, że Sulęciński Klub Badmintona,,Badminton4all”został Najlepszy w Generalnej Klasyfikacji Medalowej.